Peridot: Niantic, twórcy Pokemon GO zapowiedzieli i wypuścili nową gre!

lubiegrac news Peridot: Niantic, twórcy Pokemon GO zapowiedzieli i wypuścili nową gre!
Peridot: Niantic, twórcy Pokemon GO zapowiedzieli i wypuścili nową gre!Afel10 | 15 kwietnia 2022, 21:00

Twórcy Pokemon GO ze studia Niantic, stworzyli nową grę mobilną w stylu rzeczywistości rozszerzonej. W pełni autorski tytuł nazywa się Peridot i... stawia na podobną koncepcję.

Wszyscy pamiętamy jakie poruszenie wywołało Pokemon GO. Tym razem twórcy prezentują nam inną, ale podobną grę. O co chodzi w Peridot? Ta produkcja również wykorzystuje rzeczywistość rozszerzoną i również jej zadaniem jest chodzenie na spacery z naszym telefonem.

Zapoznaj się także z: Jak poradził sobie CD Projekt w 2021 roku? Firma podsumowała wyniki finansowe

Zadaniem gracza będzie opiekowanie się mitycznymi zwierzętami, zwanymi Peridotami. Tytuł ma przypominać popularnie niegdyś Tamagotchi. Gracz będzie zdobywać punkty doświadczenia za głaskanie zwierzaka, zabawy czy trening. Dzięki temu zwierzaki szybciej będą dojrzewać.

Tak jak w Pokemon GO ważnym elementem rozgrywki jest eksploracja. No dobrze, ale w poprzedniej produkcji mieliśmy powód, żeby wychodzić na zewnątrz, a jak to wygląda w przypadku Peridot? Nasz podopieczny może zażądać wyjścia na spacer lub zjedzenia jakiegoś smakołyka, który jest gdzieś zlokalizowany na mapie. Twórcy wprowadzili też możliwość rozmnażania naszych zwierzaków.

Gra jest dostępna na wybranych rynkach (w tym w Polsce) w App Store jak i w Google Store. Myślicie, że Peridot osiągnie taki sam sukces jak Pokemon Go? 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Gra: Peridot
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners