Jak rozległa będzie personalizacja w Diablo IV? Czego się można spodziewać tym razem po Blizzardzie?

lubiegrac news Jak rozległa będzie personalizacja w Diablo IV? Czego
Jak rozległa będzie personalizacja w Diablo IV? Czego się można spodziewać tym razem po Blizzardzie?Tamer Adas | 6 maja 2023, 07:10

Personalizacja w Diablo IV ma być niezwykle rozbudowana, ponieważ Blizzard Entertainment włożyło wiele pracy, aby zagwarantować graczom naprawdę osobiste i elastyczne doświadczenie. Czego się zatem możemy spodziewać po nowej odsłonie?

"Zamieć" zdecydowała się oficjalnie zapowiedzieć, jak obszerne będą opcje personalizacji naszej postaci oraz ogólnego doświadczenia z rozgrywki, stawiając na jeszcze bardziej zadowalające doznania. Czwarta część ma dostarczyć graczom rozbudowane doświadczenie wypełnione opcjami niedostępnymi wcześniej w historii marki.

Zapoznaj się również z: Nim zło powróci w Diablo IV i Diablo Immortal, czyli jak kształtował się fenomen serii Diablo?

Dostosowanie klasy w D4

Autorzy nie tylko zaoferowali na starcie pięć klas postaci, ale także pragną uczynić je wyjątkowymi i dość elastycznymi w ramach wybranego modelu. To ma spowodować, że gracze będą mogli z zadowoleniem dostosowywać sprzęt, kombinacje oraz umiejętności do własnych preferencji. W ten sposób będziemy mogli w różny sposób kształtować to, jak porusza się oraz funkcjonuje w praktyce nasza Łotrzyca.

Podobnie sprawa ma się z innymi klasami postaci, które będą oferować nieco inne podejście do specyfiki operowania, gwarantując szereg ścieżek do podążenia oraz wykreowania niezwykle skutecznych i potężnych wojowników.

Personalizacja postaci w Diablo 4

Tym razem autorzy włożyli sporo pracy nie tylko na to, aby zaoferować jak najwięcej skórek czy innych opcji dostosowania wyglądu naszego protagonisty, ale także możemy zabawić się jego wyglądem, cechami czy tatuażami na ciele. Podstawą była próba dostarczenia szeregu aspektów, które nie będą ograniczone przez żadne archetypy, zatem możliwe jest połączeniu szeregu nietypowych aspektów.

Przeczytaj też: The Dark Pictures Anthology, powolne narodziny nowego, growego cyklu horrorów

Playstyle w Diablo IV

Niedawno na naszych łamach mogliście się zapoznać także z tekstem dotyczącym styli gry w Diablo 4, których nie tylko nie będzie brakować, ale także każdy z nich zaoferuje graczom szerokie pole do zabawy rozwojem i najważniejszymi zagadnieniami.

Wyczekiwane Diablo IV ma ukazać się już 6 czerwca 2023 r. Gra zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners