A oto i Phyre, główna bohaterka gry Vampire The Masquerade Bloodlines 2! Co wiemy o tej postaci?

lubiegrac news A oto i Phyre, główna bohaterka gry Vampire The Masquerade Bloodlines 2! Co wiemy o tej postaci?
A oto i Phyre, główna bohaterka gry Vampire The Masquerade Bloodlines 2! Co wiemy o tej postaci?Tamer Adas | 31 października 2023, 23:55

Najnowszy dziennik deweloperski The Chinese Room i Paradox Interactive zaprezentował Phyre, główną bohaterkę Vampire The Masquerade - Bloodlines 2. Kim będzie nowa protagonistka w najsłynniejszym cyklu RPG-owym z cyfrowego Świat Mroku?

W związku z tak zwanym halloween The Chinese Room oraz Paradox Interactive, zdecydowały się opublikować zupełnie nowy dziennik deweloperski, który skupia się tym razem na aspekcie narracji, RPG-owych elementach oraz na głównej bohaterce w postaci wampirzycy Phyre!

W drugiej numerowanej odsłonie gracze będą mieli okazję pokierować bohaterką, która jako Starszy Wampir została z niewiadomych względów przebudzona po setkach lat. We współczesnym Seattle postara się odnaleźć odpowiedzi, próbując między innymi zrozumieć znaczenie dziwnego znamienia na swoich rękach.

Przeczytaj również: Growy World of Darkness powrócił na dobre i otwiera się na wszystkich! Czym jest ten świat i system?

Nowy materiał wideo omawia kwestię osadzenia wampirzycy w wykreowanym świecie przedstawionym, jego okresie oraz wymyślonych wydarzeniach, które w nieco inny sposób podchodzą do znanej marki. Jedną z ciekawostek będzie niejaki Fabien, który będzie tajemniczym towarzyszem bohaterki, praktycznie niewidocznym dla nikogo innego...

Dość dziwnie prezentuje się kwestia protagonistki, która tak jak w przypadku Kassandry z Assassin's Creed Odyssey czy tym bardziej żeńskiej wersji Eivora z Assassin's Creed Valhalla, która zamiast otrzymać pełnoprawny czas dla siebie, będzie go dzielić z męskim odpowiednikiem. Niestety w efekcie zapewne znów dostaniemy nieporywające dialogi, które nie wypadały najlepiej nawet w przypadku V z Cyberpunka 2077.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 ma ukazać się jesienią 2024 roku na komputerach osobistych, PlayStation 5, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners