Pierwsze słuchawki Sonos Ace za kilka dni trafią na rynek!

lubiegrac newsy hardware Pierwsze słuchawki Sonos Ace za kilka dni trafią na rynek!
Pierwsze słuchawki Sonos Ace za kilka dni trafią na rynek!Tamer Adas | 24 maja 2024, 13:50

Firma Sonos zdecydowała się oficjalnie zapowiedzieć swoje pierwsze słuchawki Sonos Ace! Producent mocno pragnie wejść w nowy segment, oferując tę samą jakość, ubraną tym razem w nieco inną formę. Czego gracze mogą się spodziewać po tej propozycji?

Oficjalnie już 5 czerwca gracze będą mieli okazję do zapoznania się z nowymi słuchawki, które będą pierwszą tego typu propozycją marki Sonos. Model Ace ma zaoferować graczom znakomity dźwięk przestrzenny, aktywne tłumienie hałasu oraz długie bezprzewodowe działanie, wspierające technologię TrueCinema.

Producent w nowym segmencie pragnie zaoferować doświadczenie, które stanie się najbardziej prywatnym oraz intymnym kinem domowym, nastawionym na wysoką jakość oraz zastosowanie najnowszych technologii, które spowodowały, że Sonos stał się tak popularny w świecie głośników.

Nie zabrakło sporego przywiązania do designu, który zaoferuje nie tylko charakterystyczną spójność i przywiązanie do detali, ale także ma zapewnić spory komfort na długi czas, nawet pomimo wykorzystania wegańskiej skóry.

Przeczytaj też:

 

Użytkownicy od lat prosili nas, byśmy przenieśli wrażenia dźwiękowe z głośników Sonos na słuchawki. Wiedzieliśmy, że nasz pierwszy produkt w tej kategorii powinien być wyrazem innowacyjności i gwarantować wrażenia dźwiękowe charakterystyczne dla naszych produktów. Sonos Ace wykorzystują całą naszą wiedzę gromadzoną przez dwie dekady. Efektem jest oszałamiający dźwięk, elegancki wygląd i długotrwały komfort noszenia. W ten sposób zdobywamy jedną z największych i najpopularniejszych kategorii produktów audio na świecie - powiedział Patrick Spence, Dyrektor Generalny Sonos.

Sonos Ace reprezentują naszą ambicję, by tworzyć poruszające wrażenia dźwiękowe, spełniające obecne wymogi i oczekiwania użytkowników. To nowy, ekscytujący rozdział, w którym zaczynamy wchodzimy w etap projektowania z myślą o indywidualnym słuchaniu. Zgodnie z naszą filozofią dotyczącą produktów klasy premium, każdy szczegół Sonos Ace został profesjonalnie wykonany, specjalnie zaprojektowany i dostrojony przez światowej klasy inżynierów akustyków, aby zapewnić jedyne w swoim rodzaju doznania dźwiękowe - powiedział Maxime Bouvat-Merlin, Kierownik produkcji w Sonos.

 

Sonos Ace zadebiutują 5 czerwca 2024 roku w cenie 2399 złotych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners