Pierwszy epizod Life is Strange 2 już w darmowej formie na platformie Steam i konsolach. Graliście? Sprawdzicie? Zagracie?

lubiegrac news Pierwszy epizod Life is Strange 2 już w darmowej formie
Pierwszy epizod Life is Strange 2 już w darmowej formie na platformie Steam i konsolach. Graliście? Sprawdzicie? Zagracie?Agata Dudek | 18 września 2020, 20:00

Pierwszy epizod Life is Strange 2 studia DONTNOD Entertainment dostępny w darmowej formie na platformie Steam. Graliście? Sprawdzicie? Zagracie? 
 
DONTNOD Entertainment zdążyło nas przyzwyczaić do darmowych epizodów swoich przygodowych, narracyjnych i emocjonalnych produkcji. Nie inaczej jest z ich najnowszym projektem, powstałym wraz z Feral Interactive, które stworzyło wersję na Mac-a i Linuxa. Już teraz możecie zatem w darmowej, demonstracyjnej wersji sprawdzić pierwszy epizod składającej się z pięciu części przygodowej produkcji Life is Strange 2
 
 
Life is Strange 2 to kolejna część przygodowej gry, nie związana fabularnie z częścią pierwszą, Life is Strange, która tym razem pozwala graczom śledzić losy dwójki braci, Seana i Daniela, młodszego z nich, obdarzonego wyjątkowymi, telekinetycznymi mocami. Po tragicznym wydarzeniu, związanym właśnie z nadprzyrodzonymi mocami Daniela, oboje muszą uciekać przed policją. Zamierzają udać się do rodzinnego miasteczka jego ojca, Puerto Lobos w Meksyku. Teraz los młodszego brata spoczywa na barkach Seana, jego szesnastoletniego brata, od którego decyzji, mniej lub bardziej mądrych zależeć będzie los ich obojga. 
 
Life is Strange 2, podobnie jak jej poprzedniczka, to tytuł nastawiony na narrację, na emocjonalną i pełną wyborów opowieść, która często zmienia się bardzo dramatycznie. Gra została podzielona na pięć epizodów i teraz można przetestować jeden z nich.   
 
Life is Strange 2 dostępna jest za darmo na Steam, w wersji na PC, mac oraz Linux oraz na PlayStation 4 i Xbox One. 
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

12345678910111213141516171819202122232425
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners