Co zaoferuje pierwszy rok wsparcia Expeditions A MudRunner Game? Saber i Focus prezentują przygotowywane niespodzianki!

lubiegrac news Co zaoferuje pierwszy rok wsparcia Expeditions A MudRunner
Co zaoferuje pierwszy rok wsparcia Expeditions A MudRunner Game? Saber i Focus prezentują przygotowywane niespodzianki!Tamer Adas | 17 lutego 2024, 23:18

Autorzy zdecydowali się zapowiedzieć pierwszy rok wsparcia Expeditions A MudRunner Game, nadchodzącego symulatora samochodów terenowych, który dostarczy graczom jeszcze większą dawkę niespodzianek. Zgodnie z zapowiedzią, liczyć można między innymi na podziemne ekspedycje!

Oficjalnie Saber Interactive i Focus Entertainment zapowiedziały, a nawet zaprezentowały, co obie firmy mają w ramach pierwszego roku wsparcia swojej nadchodzącej gry Expeditions A MudRunner Game. Fani ponownie mogą liczyć na szeroką dawkę nowości oraz atrakcji, które mają spowodować, że tytuł usługowo przedłuży swoją rynkową egzystencję.

Posiadacze wersji Year 1 i  Supreme już teraz mogą się przygotowywać do atrakcji, które rozwijane będą poza standardowym wydaniem nowej odsłony. Kreatywność to pierwsza z cech, jaką można określić niespodzianki w ramach modelu sezonowego.

Przeczytaj również z: Ubisoft wystartował z nową wyprzedażą na Steam! Jakie rabaty przygotowano w tym miesiącu?

Nowe wyprawy odbędą się nie tylko w pięknych okolicznościach Arizony oraz Karpat, ale także zaoferują pierwszą w historii marki okazję do zjazdu pod ziemię, gdzie czekają niespodzianki w ramach opustoszałych kopalń czy jaskiń.

Fani mogą zdecydować się na zakup produkcji w ramach przedsprzedaży, oferując w zamian między innymi dostęp do specjalnej skórki dla SUVa Don 71.

Symulator Expeditions A MudRunner Game ma ukazać się [ThisGameDare] roku na Xbox Series SXbox Series X, Xbox One, komputerach osobistych oraz PlayStation 4 i PlayStation 5. Tytuł zagości nawet na Nintendo Switchu, ale dopiero 26 marca.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners