A oto i Assassin's Creed Shadows! Co przygotowuje Ubisioft dla fanów marki?

lubiegrac news A oto i Assassin's Creed Shadows! Co przygotowuje Ubisioft dla fanów marki?
A oto i Assassin's Creed Shadows! Co przygotowuje Ubisioft dla fanów marki?Tamer Adas | 15 maja 2024, 17:45

A oto i pierwszy oficjalny zwiastun gry Assassin's Creed Shadows! Ubisoft poprzez swój efektowny cinematic potwierdza wcześniejsze doniesienia poprzez animację oraz ujawnia pierwsze szczegóły dotyczące najnowszej odsłony. Czego się można spodziewać tym razem?

Po długim okresie oczekiwania w końcu oficjalnie dowiemy się, co spotka serię Assassin's Creed! Fani mają pierwszą okazję do zweryfikowania wieści, które nieoficjalnie pojawiały się w sieci. Tymczasem nadszedł czas na prezentację zwiastuna typu cinematic, który zbuduje atmosferę przed ujawnieniem rozgrywki.

Zapoznaj się również z: Jakie obiecujące gry zmierzają na 2024 rok? Lista potwierdzonych produkcji nie imponuje, ale...

W dniu dzisiejszym zgodnie z obietnicą fani mogą liczyć na podstawowe wieści oraz zbudowanie odpowiedniego klimatu, który stanowić ma bazę dla dalszych działań marketingowych. Jak już z przeszłości wiemy, produkcji ma towarzyszyć szereg działań oraz dzieł z innych mediów, które mają rozwinąć świat przedstawiony.

Między innymi z tego też względu Ubisoft będzie próbować szybko przekonać do siebie graczy zmęczonych dziwnymi działaniami korporacji, jej błędami oraz krokami, które zdają się kierować francuską firmę w stronę poważniejszych tarapatów. Dzisiejszy wieczór może mocno zarysować atmosferę na kolejne miesiące.

Śmiało już teraz możemy założyć, że poza ogólnymi doniesieniami poznamy także ogólne przyjęcie koncepcji. Ze względu na dziwne pomysły liderów, może się ukazać, że Ubisoft stanie przed nie lada trudnym zadaniem, aby przekonać jakością doświadczenia, ponad wywoływane często przez siebie kontrowersje.

Niezwykle wyczekiwane Assassin's Creed Shadows ma ukazać się 15 listopada 2024 roku na Xbox Series S, Xbox Series X, komputery osobiste oraz PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners