Piotr Fronczewski narratorem Diablo 4! Jak znany aktor wypada w nowej grze Blizzarda?

lubiegrac news Piotr Fronczewski narratorem Diablo 4! Jak znany aktor wypada w nowej grze Blizzarda?
Piotr Fronczewski narratorem Diablo 4! Jak znany aktor wypada w nowej grze Blizzarda?Tamer Adas | 15 maja 2023, 06:05

Za sprawą redakcji naekranie.pl w sieci pojawił się fragment występu znanego aktora Piotra Frączewskiego w roli narratora gry Diablo IV. W krótkim materiale wideo zapoznać się możemy z próbką umiejętności żywej legendy polskiego kina.

Blizzard Entertainment po raz kolejny w przeciwieństwie do na przykład Capcomu, nie zdecydował się zaoszczędzić na polskiej wersji językowej, która najpewniej zagwarantuje Diablo 4 nie tylko krótki rozgłos, ale także i wyjątkowy klimat. Doświadczony zespół tłumaczy ściągnął żywą legendę polskiego kina Piotra Fronczewskiego do współpracy.

W ten sposób aktor, znany graczom z występów w Baldur's Gate, tym razem może zapisać się w pamięci za sprawą prezentowania jako narrator opowieści w czwartym Diablo, w poniższym materiale wideo możecie ujrzeć, jak poradził sobie z częścią swojego zadania.

Zapoznaj się również z: Nim zło powróci w Diablo IV i Diablo Immortal, czyli jak kształtował się fenomen serii Diablo?

Wiele wskazuje na to, że nowa propozycja "Zamieci" po raz kolejny doskonale poradzi sobie także i tej sferze, dostarczając już nie tylko świetne zabawy językiem, ale także kolejne gwiazdy ze znakomitymi występami głosowymi.

Oczywiście nie możemy śmiało zakładać, że samo nazwisko jest gwarancją sukcesu, jednakże w przypadku pana Fronczewskiego już nie raz mogliśmy się przekonać, że doskonale potrafi się odnaleźć w pracy głosowej oraz grach wideo, zatem pozostaje nam trzymać kciuki za to, by i tym razem było równie doskonale.

Wyczekiwane Diablo IV ma ukazać się już 6 czerwca 2023 r. Gra zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners