Legendarny Piramido głowy doczeka się nowych wątków w Silent Hill 2 Remake? Nowości dostrzeżono w...

lubiegrac giełda Legendarny Piramido głowy doczeka się nowych wątków
Legendarny Piramido głowy doczeka się nowych wątków w Silent Hill 2 Remake? Nowości dostrzeżono w...Tamer Adas | 6 listopada 2023, 06:00

Absolutnie legendarny, wspominany po dziś dzień, Piramido głowy najpewniej doczeka się zupełnie nowych wątków w Silent Hill 2 Remake! Konami i Bloober Team mogą szykować rozwinięcie oryginalnej historii pomimo niemalże całkowitego przywiązania do oryginału...

Za sprawą oferty sklepu Best Buy, gracze dostrzegli coś, o czym jeszcze Bloober Team i Konami nie zdecydowały się opowiedzieć przy okazji zapowiedzi horroru Silent Hill 2 Remake. Dotychczas pojawiały się liczne wypowiedzi o tym, że wydawca pragnie jak najwierniejszego trzymania się materiału źródłowego.

Karta gry w sklepie Best Buy ujawnia jednak, że jedną z zalet nowej odsłony będzie... historia narodzin Piramido głowego, po dziś dzień jednego z najbardziej charakterystycznych, horrorowych antagonistów, jakich widział świat gier wideo.

Zapoznaj się również z: Seria Silent Hill, kawałek znakomitej horrorowej historii, mogącej powrócić za sprawą zmian w Konami?

Niestety nie wiemy, ile dodatkowych wątków może się ewentualnie znaleźć w odświeżeniu. Wiele wskazuje jednak na to, że być może przygotowywane są różne mniejsze oraz większe niespodzianek, mające podnieść wartość nowej gry.

Wielka cisza wokół projektu powoduje, że tego typu informacje są tym mocniej poszukiwane przez społeczność, pytanie jednak brzmi, jaka będzie teraz reakcja. Czy doczekamy się potwierdzenia tej kwestii, czy też ten element pozostanie na swoim miejscu w ramach kampanii promocyjnej odnowionego survival horroru.

Silent Hill 2 Remake nie ma daty premiery, gra początkowo zmierza na PlayStation 5 oraz komputery osobiste.

Bloober Team S.A. notowane jest na NewConnect. Spółka planuje pojawić się na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamingbolt.com/silent-hill-2-remake-will-feature-a-special-origin-story-for-pyramid-head-rumour

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners