Planety w Starfield będą różnorodne, ale tylko na 10 procent z nich odnajdziemy życie

lubiegrac news Planety w Starfield będą różnorodne, ale tylko na 10 procent z nich odnajdziemy życie
Planety w Starfield będą różnorodne, ale tylko na 10 procent z nich odnajdziemy życieTamer Adas | 24 czerwca 2023, 16:05

Bethesda zdradziła, że liczne planety w Starfield będą pod wieloma względami naprawdę różnorodne, ale... w tylko 10 procent z nich odnajdziemy życie. Czego się jeszcze możemy spodziewać po środowiskach oraz przestrzeniach i miejscach, które będzie można zwiedzić we wrześniu w kosmicznym RPG-u giganta?

Bethesda Game Studios poza swoim portalem Starfield Direct zdecydowała się podzielić kolejnymi szczegółami dotyczącymi swojego nadchodzącego RPG-a, który zapowiada się niezwykle spektakularnie oraz pod względem rozmiaru, naprawdę imponująco. Autorzy w związku z tym zdecydowali się nieco doprecyzować, czego się można spodziewać po podróżach na różne planety.

Tytuł spod szyldu Bethesda Softworks ma zagwarantować graczom szereg wyjątkowych miejsc oraz środowisk, w ramach których odbywać się będzie zabawa ze sporą różnorodnością fauny oraz flory. To też oznacza, że gigantyczna przestrzeń kosmiczna będzie zachwycić nie tylko wizualnie, ale i dostarczy cenne zasoby oraz okazje do przygód.

Jednocześnie doprecyzowano, że na jedynie 10% ciał niebieskich gracze odnajdą życie, co uzupełnienia się z wcześniejszymi sugestiami, że poza specjalnie przygotowanymi miejscami, nie zabraknie przestrzeni znacznie uboższych w zasadniczą treść oraz przygotowane atrakcje i wyzwania do zaliczenia.

Zapoznaj się też z:

 

Pod uwagę Bethesda wzięła temperatury, radiacje, specyfikę obszaru oraz liczne aspekty mające spowodować, że bez względu na miejsce, za każdym razem spodziewać się będzie można sporej spójności oraz minimalizacji sytuacji, w których dojdzie do pewnego niesmaku czy myśli z kategorii... to pewnie zostało komputerowo proceduralnie wygenerowane.

Zapewne do czasu pełnego wydania jeszcze wiele się dowiemy, tymczasem mistrzowie RPG-ów próbują balansować pomiędzy zainteresowaniem, oczekiwaniami oraz ostateczną zawartością, którą społeczność pozna dopiero przy okazji debiutu gry. Można jednak odnieść wrażenie, że dotychczasowy kiepski marketing oraz pełne niejasności powodują, że Todd Howard próbuje na swój sposób uratować sytuację. A wiemy, jak to momentami się kończyło...

Starfield ma oficjalnie premierę zaliczyć 6 września 2023 roku na konsolach Xbox Series S i Xbox Series X oraz komputerach osobistych. Gra od dnia premiery pojawi się w Xbox Game Pass bez dodatkowych opłat.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamerant.com/starfield-planets-life-percentage/ i https://gamingbolt.com/starfield-will-have-planets-with-a-whole-bunch-of-different-biomes

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners