Co szykuje Blizzard po premierze Diablo 4? Omówienie planów pojawiło się w sieci!

lubiegrac news Co szykuje Blizzard po premierze Diablo 4? Omówienie planów pojawiło się w sieci!
Co szykuje Blizzard po premierze Diablo 4? Omówienie planów pojawiło się w sieci!Tamer Adas | 11 maja 2023, 09:22

Co prawda do premiery Diablo 4 pozostało jeszcze nieco czasu, niemniej Blizzard Entertainment zdecydował się zapowiedzieć, jakie ma plany na wsparcie po debiucie, w jakim modelu chce zapewniać nową zawartość oraz atrakcje dla fanów. Czego się zatem możemy spodziewać w ramach rozwijania usługi-jako-gry?

Diablo 4 stawia na sezony!

Blizzard Entertainment zdecydował się wybrać popularny w ostatnich miesiącach i latach system sezonów, zapewniający nową zawartość do świata Sanktuarium stałą dawkę nowych wyzwań oraz nagród do zgarnięcia. Jeżeli chcecie wziąć udział w tej zabawie, koniecznie musicie ukończyć kampanię fabularną, gdyż to ona otwiera zawartość Sezonu 1, który wystartuje w drugiej połowie lipca. Czasu trochę jest, ale... nigdy nie wiemy, jak serwery sobie ze wszystkim poradzą.

Postępy i nagrody sezonowe w D4

Rzecz jasna nie mogłoby zabraknąć nagród za odnoszone sukcesy oraz dokonywane postępy. Z tego też względu w osobnej sekcji możliwe będzie sprawdzenie, jak radzimy sobie z poszczególnymi wyzwaniami, mając okazję podejrzeć także jakie nagrody czekają za zwycięstwo. Wśród przygotowanych prezentów znajdą się nie tylko materiały rzemieślnicze, ale także i legendarne aspekty, wyjątkowo cenne w Kodeksie Potęgi!

Zapoznaj się również z: Nim zło powróci w Diablo IV i Diablo Immortal, czyli jak kształtował się fenomen serii Diablo?

Karnet bojowy w Diablo IV

Oficjalnie głoszono, że w ramach gry premium możliwe będzie pozyskanie płatnego karnetu bojowego, który co prawda posiada darmowe rangi, ale nie zabraknie także zawartości jedynie dla płacących dodatkowo. W tym wszystkim sporą rolę odegrają Rozżarzony popiół jako waluta w zamian za błogosławieństwa sezonowe, odblokowywane poprzez uzyskanie wcześniej określonego poziomu postaci. Zgodnie z zapowiedzią Karnet Bojowy NIE ma zapewniać żadnej przewagi w Diablo IV. Zaskakujący musi być fakt wprowadzenia... aż 3 wersje karnetu bojowego!

Wersje karnetu bojowego w Diablo 4

  • Darmowy karnet bojowy
  • Karnet bojowy premium (za 1000 sztuk platyny lub 43 złote)
  • Przyspieszony Karnet bojowy z pominięciem 20 poziomów i emotikonem Skrzydła Stworzyciela (za 2800 sztuk platyny lub 113 złotych)

Co znajdziemy w sklepie w D4?

Oczywiście jak na współczesną usługę-jako-grę nie mogło zabraknąć sklepu, w ramach którego dostępne będą elementy kosmetyczne, które wprowadzają jedynie różnorodność wizualną. Zakupy NIE mają zmieniać balansu i skupią się jedynie na kolejnych wariantach skórek i dekoracji.

Wyczekiwane Diablo IV ma premierę zaliczyć niebawem, 6 czerwca 2023 roku. Produkcja zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series XXbox Series S.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners