Tegoroczne Assassin's Creed Red podąży ścieżką Valhalli? Ubisoft ma łudząco przypominający plan...

lubiegrac news Tegoroczne Assassin's Creed Red podąży ścieżką Valhalli
Tegoroczne Assassin's Creed Red podąży ścieżką Valhalli? Ubisoft ma łudząco przypominający plan...Tamer Adas | 30 stycznia 2024, 06:00

Zgodnie z najnowszymi pogłoskami wyczekiwane Assassin's Creed Codename Red może doczekać się podobnej strategii promocyjnej ze strony Ubisoftu. Zgodnie z zamierzeniami, najnowsza odsłona najpewniej podąży ścieżką wyznaczoną przez poprzedni super hit.

W dalszym ciągu oczekujemy, kiedy seria Assassin's Creed doczeka się oficjalnego ujawnienia nowego rozdziału w pełnoprawnej odsłonie, tymczasem w internecie pojawiły się kolejne plotki dotyczące rzekomych planów francuskiego giganta cyfrowej rozgrywki.

Zapoznaj się również z: Jakie obiecujące gry zmierzają na 2024 rok? Lista potwierdzonych produkcji nie imponuje, ale...

Korporacja dążąca do całkowitej cyfryzacji zmierza postawić na zgrane rozwiązania, w tym i te promocyjne. Podobno jedna z najprzyjemniejszych części ma doczekać się wypuszczenia pierwszego zwiastuna w terminie maja 2024 roku. To oznacza, że musimy się uzbroić w sporą dawkę cierpliwości.

Następnie Ubisoft zamierza podczas swojego wydarzenia Ubisoft Forward w lipcu 2024 roku zaprezentować pełnoprawny pokaz rozgrywki, co miało już miejsce przy okazji kilku poprzednich projektów z tej marki.

Ostateczny debiut to w zasadzie również klasyka. I tym razem Ubisoft miał zdecydować się postawić na listopad, zatem tradycyjny dla marki termin debiutu. W zasadzie Mirage był w tej sferze wyjątkiem. Co jednak ważne, powyższe plany... łudząco przypominają Assassin's Creed Valhalla, zatem można uznać te doniesienia za dość wiarygodne...

 

 

Niezwykle wyczekiwane Assassin's Creed Shadows nie ma daty premiery. Tytuł zmierza zapewne na Xbox Series S, Xbox Series X, komputery osobiste oraz PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners