Wymagająca platformówka Ziggy dziś trafia na Xboxy!

lubiegrac news Wymagająca platformówka Ziggy dziś trafia na Xboxy!
Wymagająca platformówka Ziggy dziś trafia na Xboxy!Tamer Adas | 14 maja 2024, 13:00

W dniu dzisiejszym platformówka Ziggy dziś zalicza premierę na Xboxach, dzięki czemu gracze mogą się zmierzyć z wymagającą, precyzyjną propozycją ze sporym nastawieniem na staroszkolny styl.

Fani niewybaczających specjalnie gier, którzy posiadają konsole Xbox mogą od dziś mogą pozyskać nowa, intrygującą propozycję niezależną Ziggy. Produkcja o małym piorunku przebijającym się przez naprawdę małe i wypełnione pułapkami przestrzenie.

Zapoznaj się także z: Typy chwytu myszki komputerowej - Jakie są? Co je wyróżnia? Jaki stosujecie?

Jeżeli ktoś przepada za tak nietypowymi jak na współczesne standardy propozycjami jak Super Meat Boy, bez dwóch zdań doskonale odnajdzie się także w propozycji wydanej przez Afil Games.

Staroszkolność objawia się nie tylko w podejściu, które nie koniecznie wpisuje się w aspekty wyróżniane przez liczne, znacznie większe zespoły, ale także operuje na charakterystycznym podejściu do projektowania oprawy graficznej. Ta może niektórych odstraszać, ale nie sposób jej nie oddać sporej przejrzystości wizualnej.

Ziggy trafiła na Xboxy dziś, 14 maja 2024 roku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners