Play with Me 2: po drugiej stronie, kontynuacja Play with me zapowiedziana, z kartą gry na Steam

lubiegrac news Play with Me 2: po drugiej stronie, kontynuacja Play with me zapowiedziana, z kartą gry na Steam
Play with Me 2: po drugiej stronie, kontynuacja Play with me zapowiedziana, z kartą gry na SteamAgata Dudek | 25 listopada 2022, 23:00

Play with Me 2: po drugiej stronie, kontynuacja Play with me, gra od studia Airem zapowiedziana. Przygodówka ma już swoją kartę gry na platformie Steam. 

Play With Me, przygodowa gra survivalowa powraca w kolejnej części, w przygodowej grze akcji w stylu escape room, stworzonej i wydanej przez studio Airem. Gra nosi tytuł Play with Me 2: po drugiej stronie i ma już swoje miejsce na platformie Steam. 

Zapoznaj się także z: John Wick, seria filmów akcji, którą pokochali miłośnicy kina. Opis, kolejność, dodatki i inne...

Wciąż nie znana jest nam dokładna data premiery Play with Me 2: po drugiej stronie, gry, która jest kontynuacją przygodowego, survivalowego escape room, o tytule Play With Me, którego recenzję i poradnik znajdziecie na łamach naszego serwisu. Nie znamy daty kolejnej części opowieści, ale grę, która ma już swoje miejsce, swoją kartę na platformie Steam, możemy dodawać do listy życzeń. 

Play with Me 2: Po drugiej stronie jest bezpośrednią kontynuacją swojej poprzedniczki, rozgrywa się bowiem w tym samym czasie do Play with Me: Escape room, dodatkowo twórcy umożliwili importowanie zapisanej gry. Poznajemy w niej dalszą historię prywatnego detektywa Patricka Clarka, który znika w tym samym czasie co jego przyjaciel Robert Hawk i jego żona Sara. Zaginięcie tych osób może być  sprawką tajemniczego seryjnego mordercy zwanego "Iluzją". Detektyw wydawał się być blisko odkrycia prawdy, ale wpada w jego ręce i musi zmierzyć się z mnóstwem zagadek i przeszkód. 

Przeczytaj również:

 

Nowa gra, czyli kolejna opowieść z serii posiada jeszcze więcej tajemnic, nowy silnik gry i mechanikę, zagadki optyczne, które pobudzają wyobraźnię. Nie zabraknie licznych wyborów, które prowadzą do wielu zakończeń. Twórcy zaproponowali różne tryby rozgrywki, losowość gry, misje poboczne, różne stany psychiczne bohatera i dodatkową, opcjonalną funkcję aplikacji na telefon. Gra posiada profesjonalną ścieżkę dźwiękową i dubbing.

Play with Me 2: po drugiej stronie zmierza na komputery osobiste, na Steam. Data premiery nieznana.

Karta gry na Steam

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners