PlayStation 5 jednak nie poradzi sobie z PSX, PS2 i PS3! Nowa konsola mocno ulepszy gry z PS4? Słodko-gorzkie wieści o Wstecznej Kompatybilności w PS5...

lubiegrac newsy hardware PlayStation 5 jednak nie poradzi sobie z PSX, PS2 i PS3
PlayStation 5 jednak nie poradzi sobie z PSX, PS2 i PS3! Nowa konsola mocno ulepszy gry z PS4? Słodko-gorzkie wieści o Wstecznej Kompatybilności w PS5...Tamer Adas | 18 września 2020, 06:00

Jim Ryan oficjalnie zapowiedział, że PlayStation 5 nie będzie posiadać Wstecznej Kompatybilności z grami na PlayStation, PlayStation 2 oraz PlayStation 3! Jak sytuacja będzie się prezentować w przypadku PlayStation 4?
 
 
Aktualnie najważniejsza osoba w Sony Interactive Entertainment oficjalnie zdradziła kolejne wieści, które zdecydowanie będą się podobać części fanów oczekujących na nową konsolę Sony.

Czy Wsteczna Kompatybilność będzie dostępna w PlayStation 5?

Otóż, jak się okazuje nowe urządzenie NIE będzie posiadać wstecznej kompatybilności obejmującej PlayStation, PlayStation 2 oraz PlayStation 3. "Piątka" współgrać będzie tylko i wyłącznie z PlayStation 4.

Ile gier obejmie wsteczna kompatybilność w PS5?

Liczyć mamy na współpracę 99% procent gier z PS4 na PS5, jednakże nawet w tej dziedzinie możemy dostrzec, że nie wszystko udało się zrealizować i ktoś może się poczuć poszkodowany.

Czy gry na PS4 będą lepsze na PS5?

Ryan wyraźnie zasugerował w rozmowie z Famitsu, że Wsteczna Kompatybilność na PlayStation 5 objąć ma nie tylko dostępność, ale także... wykorzystanie zalet nowego dysku SSD oraz zalet kontrolera DualSense
 
W tym ostatnim wypadku należy mieć pewien dystans związany z naturalnymi możliwymi błędami w tłumaczeniu oraz przekazie opinii, niemniej wprowadzenie chociażby wibracji haptycznych mogłoby się okazać interesującą nowinką. Naprzeciw mamy Smart Delivery, który i Zoptymalizowane dla Xbox Series X, czyli systemy zapowiadające się równie intrygująco.
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamerant.com/sony-ps5-backward-compatibility-only-ps4/

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners