PlayStation przedstawiło zestawienie najczęściej pobieranych gier w kwietniu. Dominuje Star Wars Jedi oraz Dead Island 2

lubiegrac news PlayStation przedstawiło zestawienie najczęściej pobieranych
PlayStation przedstawiło zestawienie najczęściej pobieranych gier w kwietniu. Dominuje Star Wars Jedi oraz Dead Island 2Maciej Gaffke | 9 maja 2023, 20:00

Na blogu PlayStation ukazało się zestawienie najczęściej pobieranych produkcji przez graczy w kwietniu. Wyniki obejmują konsole PlayStation 5, PlayStation 4, PSVR2, PSVR oraz tytuły dostępne w modelu free-to-play.

Należy zaznaczyć, że rezultaty zostały podzielone na rynek składający się ze Stanów Zjednoczonych i Kanady oraz z krajów Unii Europejskiej. W obu tych przypadkach gracze najchętniej wybierali w PlayStation Store Star Wars Jedi: Survivor (1. miejsce), a także Dead Island 2 (2. miejsce), jeśli chodzi o konsolę PlayStation 5.

Zapoznaj się także z: Serial Zaginiony symbol, przygodowy thriller platformy Peacock będzie miał dziś swoją telewizyjną premierę w AXN

Różnica występuje dopiero na ostatnim miejscu podium. Gracze z Ameryki Północnej częściej wybierali MLB The Show 23, natomiast Europejczycy Grand Theft Auto V. Starsza generacja konsoli Sony, czyli PlayStation 4, również ma takiego samego lidera. Tutaj użytkownicy najczęściej pobierali The Last of Us Part II. Kolejne miejsca wyglądają następująco: w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie – Minecraft i NBA 2K23, a w UE – FIFA 23 oraz Minecraft.

W przypadku gier na PSVR2 amerykańscy gracze decydowali się na Creed: Rise to Glory – Championship Edition, potem Pavlov i The Walking Dead: Saints & Sinners – Chapter 2: Retribution. Europa miała podobne preferencje, tylko że dwa pierwsze miejsca były odwrotne, z kolei na trzecim znalazł się Kayak VR: Mirage.

Oba kontynenty były zgodne w grach na PSVR. Na najwyższym stopniu podium znalazło się Beat Saber, następnie Job Simulator oraz SUPERHOT VR. Jeśli chodzi o tytuły free-to-play, to kwiecień zdominowało Fortnite i Call of Duty: Warzone 2.0. Różni się jedynie trzecie miejsce, Stany Zjednoczone i Kanada ściągały częściej Overwatch 2, a Europa Fall Guys.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://blog.playstation.com/2023/05/08/playstation-store-april-2023s-top-downloads/

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners