PlayStation ujawniło The Last of Us Part II Remastered, odświeżenie... mającej 3 lata gry!

lubiegrac news PlayStation ujawniło The Last of Us Part II Remastered, odświeżenie... mającej 3 lata gry!
PlayStation ujawniło The Last of Us Part II Remastered, odświeżenie... mającej 3 lata gry!Tamer Adas | 18 listopada 2023, 11:15

Oficjalnie PlayStation ujawniło The Last of Us Part II Remastered, czyli odświeżenie mającej 3 lata gry, która będzie dostępna na PlayStation 5 w lepszym oraz pełniejszym wydaniu. Co znajdziemy w jej ramach i na co mogą liczyć gracze?

Naughty Dog i Sony Interactive Entertainment zdecydowały się zdradzić, że 19 stycznia przyszłego roku będzie można przypomnieć sobie/poznać po raz pierwszy drugą część historii poświęconej Ellie oraz Joelowi. Posiadacze wersji na PlayStation 4 mogą liczyć na specjalną, płatną aktualizację. Za jej sprawą za 10 dolarów możemy liczyć na pakiet ulepszeń.

Na PlayStation 5 liczyć możemy na dwa tryby graficzne: Fidelity zaoferuje rozgrywkę w natywnym 4K z najlepszą jakością graficzną oraz Performance z 1440p skalowanym do 4k oraz nastawieniem na lepszą płynność zabawy. W obu przypadkach uzyskamy lepszą szczegółowość, poprawione cienie czy animacje.

Przeczytaj również: PlayStation Studios - Jakie studia należą do rodziny? Kiedy powstały? Z czego zasłynęły? Jak duży jest skład deweloperski?

Poza wykorzystaniem DualSense'a uzyskać możemy dodatkowo specjalne wydanie W.L.F. z... zestawem fizycznych dodatków. Wśród nich znajdziemy steelbook, karty ze świata autorskiego komiksu czy dedykowaną przyszywkę.

To wszystko... budzi pewne zmieszanie. Z jednej strony liczyć możemy na pakiet dodatkowych elementów, ale... to kurcze dalej gra sprzed 3 lat. O tym, czy ten projekt będzie udany, zdecyduje sprzedaż, ale na tę chwilę fani mogą poczuć się nieco zawiedzeni, gdyż z pewnością oczekiwali jednak czegoś więcej aniżeli tylko roguelike'owy tryb zabawy.

The Last of Us Part II Remastered zadebiutuje już 19 stycznia 2024 roku na PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://blog.playstation.com/2023/11/17/the-last-of-us-part-ii-remastered-coming-to-ps5-on-january-19-2024/

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners