Please, Touch The Artwork 2, niezależna gra przygodowa z podróżowaniem po obrazach, z datą premiery

lubiegrac news Please, Touch The Artwork 2, niezależna gra przygodowa
Please, Touch The Artwork 2, niezależna gra przygodowa z podróżowaniem po obrazach, z datą premieryAgata Dudek | 23 stycznia 2024, 19:00

Kolejna gra w artystycznym, relaksującym stylu rozgrywki, w której gracze wędrują po znanych obrazach, zatytułowana Please, Touch The Artwork 2 ma już swoją oficjalną datę premiery, która została przewidziana na nadchodzący miesiąc. Dodatkową świetną informacją jest to, że będzie to przygodówka oferowana za darmo. 

Please, Touch The Artwork 2 to kolejna gra od niezależnego twórcy. Autorem gry jest Thomas Waterzooi, który jest także wydawcą owej gry. Przygodówka jest kolejną produkcją z tej serii i ma już dokładną datę. W lutym zagramy w nią na komputerach i urządzeniach mobilnych, jak obiecuje twórca za darmo. Premierę gry zapowiada nowy jej zwiastun. 

Zapoznaj się także z: Shogun, samurajska opowieść Disney+ pokazana na nowym zwiastunie

O grze Please, Touch The Artwork 2 mieliśmy okazję już wspominać na stronie. Wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy, że kolejna po Please, Touch The Artwork zadebiutuje już w lutym. Już niebawem będziemy mogli wraz ze szkieletem, który jest bohaterem gry, wędrować po znanych obrazach, delektując się relaksującą rozgrywką z ukrytymi przedmiotami.

Gra powstała by uczcić 75. rocznicę śmierci Jamesa Ensora, która przypada na ten rok, malarza belgijskiej sztuki współczesnej, jej pioniera. Twórca przygodówki przekształcił owe obrazy w w dziwaczną, przytulną i wciągającą przygodę z ukrytymi przedmiotami. Gra powstała we współpracy z rządem flamandzkim, z okazji belgijskiej prezydencji UE 2024. 

Przeczytaj również:

W grze, jak już wspominaliśmy wcielamy się w nietypowego bohatera, jakim jest szkielet i wraz z nim wędrujemy po obrazach, w których ukryte zostały wskazówki i zadania do wykonania. gra ma formę zabawy i relaksacji i jest sztuką na wyciągnięcie dłoni, bez konieczności wychodzenia z domu. 

Gra zmierza na komputery osobiste oraz na urządzenia mobilne na Android i iOS. Premiera gry ustalona na 19 lutego 2024 roku. 

Karta na Steam

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

1234567891011
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners