Plot of the Druid, pierwszy rozdział gry we Wczesnym Dostępie zadebiutuje już za kilka dni na Steam

lubiegrac news Plot of the Druid, pierwszy rozdział gry we Wczesnym Dostępie
Plot of the Druid, pierwszy rozdział gry we Wczesnym Dostępie zadebiutuje już za kilka dni na SteamAgata Dudek | 25 października 2022, 22:00

Plot of the Druid, pierwszy rozdział gry we Wczesnym Dostępie, przygodówki od Adventure4Life Studios, Yakir Israel zadebiutuje już za kilka dni na Steam.

Przygodówka w świecie magii, której wersję demonstracyjną Plot of the Druid: Nightwatch można było sprawdzać jakiś czas temu, ma datę premiery pierwszego rozdziału, pierwszego epizodu. Plot of the Druid zadebiutuje już z początkiem listopada. 

Zapoznaj się także z: Na zachodzie bez zmian, Netflix pokazuje oficjalny zwiastun wojennego filmu. Zapowiada się dobre kino

Wiemy już kiedy i w jakiej formie swoją premierę będzie mieć przygodowa gra typu "wskaż i kliknij", stworzona przez niezależne Adventure4Life Studios i Yakira Israela. Gra, w której wcielamy się w niedoszłego druida, o tytule Plot of the Druid została przez twórcę podzielona na rozdziały, albo jak kto woli, epizody. Pierwszy z nich poznamy już dosłownie za kilka dni. Autor zdecydował się, że odda w ręce graczy pierwszy rozdział, bowiem kolejne trzy, na jakie zapanował całą rozgrywkę, mogą pojawić się dopiero za jakiś czas, a ten może nieco się wydłużyć. Tymczasem zaprezentowano nowy zwiastun gry, który możecie zobaczyć poniżej. Zapowiada on właśnie wspomniany Wczesny Dostęp na platformie Steam.

Przeczytaj również:

 

O grze mieliśmy okazję już wspominać. Przypominamy zatem, że jest to klasyczna gra przygodowa, w której wcielamy się w młodego druida, który pobiera lekcje w akademii. Ale z powodu oszustwa w teście certyfikacyjnym, zostaje z niej wygnany, Postanawia zatem udowodnić, że zasługuje na drugą szansę i że jest gotów zdać trudny egzamin samemu. Rusza zatem w podróż, gdzie na swojej drodze spotyka wiele postaci, w tym złodzieja, którego ratuje, byłego najemnika, któremu pomaga i wielu innych, a tym także smoki, trolle, krasnoludy i elfy. 

Gra zmierza na komputery osobiste PC, we Wczesnym Dostępie, na platformie Steam. Premiera pierwszego rozdziału przewidziana jest na 1 listopada 2022 roku. 

Karta gry na Steam

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners