Najciekawsze na Future Games Show gamescom 2021, czyli co warto obejrzeć jeszcze raz (po raz pierwszy ;) )

lubiegrac publicystyka Najciekawsze na Future Games Show gamescom 2021, czyli co
Najciekawsze na Future Games Show gamescom 2021, czyli co warto obejrzeć jeszcze raz (po raz pierwszy ;) )Tamer Adas | 27 sierpnia 2021, 06:00

Nadszedł czas na podsumowanie Future Games Show gamescom 2021, czyli wczorajszego wydarzenia skupionego na perełkach z różnych segmentów branży gier!

FGS od kilku edycji cieszy się sporym uznaniem graczy, ze względu na sporą liczbę naprawdę jakościowych propozycji, często operujących na wysokim poziomie. Nie inaczej było tym razem, a najciekawsze materiały wideo możecie ujrzeć poniżej (wraz z całą transmisją).

Rzecz jasna podjęty wybór jest subiektywny, zatem być może Was zainteresują jeszcze nieco inne propozycje!

 

Podczas wydarzenie ujrzeć mogliśmy między innymi Truth Quest, czyli nadchodzący dodatek do ManEatera, wprowadzający graczy z ciekawą wizję fabularną. Rozszerzenie zaliczy premierę 31 sierpnia, a zatem już za kilka dni!

 

Fani czekający na nowości w Salt & Sacritifice mogli ujrzeć jak do gry wprowadzono segment wieloosobowy, znany już w zasadzie z wielu soulslike'ów.

 

Przygotowujące się do premiery Tails of Iron zaoferował graczom ciekawy rzut oka na rozgrywkę oraz trudne zmagania szczura z żabami.

 

Wydarzenie w niezłym stylu otworzyło Warhammer 40,000: Chaos Gate - Daemonhunters, póki co realizujące się w formie cinematica.

 

Podczas FGS ponownie pojawiło się Movie Games, które zdecydowało się zaprezentować aż cztery tytuły! Na Naszych łamach mogliście już przeczytać o Alaskan Truck Simulator czy War Hospital, ale z pewnością nie wiedzieliście, że firma ma w portfolio... grę o Pogromcach Mitów oraz nowość w postaci symulatora budy i zarządzania miastem w świecie fantasy - Scorchlands.

 

Podczas wydarzenia nie zabrakło również Draw Distansce, które zdecydowało się poświęcić tym razem czas i uwagę na zaprezentowaniu postaci BOB-a, powracającego w Serial Cleaners z pierwszej odsłony!

 

Dość chłodno przyjęte Rustler doczekało się daty premiery wersji konsolowej, którą został dzień 31 sierpnia!

 

Gungrave G.O.R.E, dzięki któremu wiemy nieco więcej o nadchodzącej grze studia IGGYMOB i wydawcy Prime Matter.

 

W trakcie wydarzenia GamesRadar ujrzeć mogli materiał z rozgrywki Jurrassic World Evoltuion 2, prezentujący szereg nowych gatunków, jakie pojawią się w nowej odsłonie!

 

Świetnie wypadło Soulstice, które w chwili obecnej wygląda jak niezwykle, niezależne połączenie ze sobą Demon's Souls oraz Final Fantasy. Taki miks w praktyce okazuje się być naprawdę, naprawdę ciekawą opcją na przyszły rok.

 

Sporą porcję ogłoszeń przywiozło ze sobą Team17, które zdecydowało się ujawnić, że Greak Memories od Azur możemy już sprawdzić, Sheltered 2 ukaże się 21 września, Crown Trick trafi na konsole Sony i Microsoftu 7 września, przypomniano Honey, I Joined A Cult.

The Unliving trafi 26 października do Wczesnego Dostępu, Hammerting ukaże się 16 listopada, Hell Let Loot w tym roku zmierza na konsole, a za rok pogram w Batora: Lost Heaven, Broken Roads, a także zapowiedziane Trepang2.

 

Super Anima Royale nie tylko doczekała się zwiastuna, ale także... zapowiedzi, że premiera konsolowa odbywa się już wczoraj!

 

Całą transmisję z Future Games Show gamescom 2021 znajdziecie poniżej:

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners