Mieliście podzielone zdanie w kwestii strumieniowania gier - Wyniki
lubiegracnews Mieliście podzielone zdanie w kwestii strumieniowania gier - Wyniki
| 1 marca 2020, 22:05
NadszedÅ‚ czas na podsumowanie naszej ankiety, w której udzieliliÅ›cie wyrównanych opinii dotyczÄ…cych strumieniowania gier wprost z chmury. Co siÄ™ liczy?
Rezultaty mogÄ… niektóre osoby dziwić, jednakże przyczyny tego typu aktywnoÅ›ci mogÄ… ostatecznie zmienić zdanie wielu graczy. Jak siÄ™ okazuje minimalnie wiÄ™cej osób oczekuje na tÄ™ technologiÄ™.
Jak siÄ™ okazuje strumieniowanie gier najbardziej interesuje graczy ze wzglÄ™du na chęć otrzymania szerokiej oferty gier w niskiej ceny, co doskonale wspóÅ‚gra z wysokimi cenami wielu podzespoÅ‚ów oraz konsol.
Niemniej spora ilość osób stwierdziÅ‚a, że nie jest zainteresowana tego typu dystrybucjÄ…, czÄ™sto stawiajÄ…c na klasyczne rozwiÄ…zania. Niekiedy problemem jest brak wÅ‚asnej odpowiedniej infrastruktury lub zwykÅ‚a niechęć do posiadania staÅ‚ego podłączenia z sieciÄ….
W chwili obecnej nie wiemy w jakim kierunku pójdzie branża, jednakże zakÅ‚adać możemy ze być może tradycyjne formy pozostanÄ… wciąż mocne. W koÅ„cu taki GOG.com wciąż dostarcza nam niezwykle cenny zasób wolnoÅ›ci oraz zalet pokroju GOG GALAXY 2.0.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu