Pojawił się nowy zwiastun The Devil in Me! Twórcy przedstawili nam mordercę tej odsłony The Dark Pictures Anthology

lubiegrac news Pojawił się nowy zwiastun The Devil in Me! Twórcy przedstawili
Pojawił się nowy zwiastun The Devil in Me! Twórcy przedstawili nam mordercę tej odsłony The Dark Pictures AnthologyMaciej Gaffke | 28 października 2022, 12:00

Twórcy kolejnej odsłony The Dark Pictures Anthology opublikowali nowy zwiastun. Tym razem poznaliśmy samego mordercę, który będzie głównym antagonistą w grze The Devil in Me. Premiera produkcji od Supermassive Games odbędzie się za niecały miesiąc.

Już niedługo gracze otrzymają najnowszą część The Dark Pictures Anthology! Co prawda, pojawi się ona dopiero w drugiej połowie listopada, ale Bandai Namco Entertainment już teraz wypuściło halloweenowy zwiastun, który przedstawia nam seryjnego zabójcę. 

Zapoznaj się także z:

 

Kim jest antagonista The Devil in Me? Z udostępnionego materiału dowiadujemy się, że nazywany jest on Du'Met. Ma obsesję na punkcie innego mordercy, H.H. Holmesa, którego przedmioty posiada w swoim domu. Jak się przekonujemy później, jego celem jest odtworzenie zabójstw wspomnianego przestępcy.

Poza tym, jest on bardzo bogaty i trzyma się z daleka od innych ludzi. Główni bohaterowie, którzy są detektywami, chcą zbadać tę sprawę. Jednak stają się oni ofiarami Du'Meta.

Przypomnijmy, że seria The Dark Pictures Anthology składa się z gier o różnych fabułach i innych bohaterach, ale wszystkie są horrorami, w których gracz musi podejmować odpowiednie decyzje. Tym sposobem można uratować wszystkich lub tylko część bohaterów.

Horror The Dark Pictures Anthology - The Devil in Me ukaże się już 18 listopada 2022 roku. Gra zmierza na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputery osobiste oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamingbolt.com/the-dark-pictures-anthology-the-devil-in-me-trailer-teases-the-main-antagonist

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners