Pojawiły się nowe informacje na temat nowości w trybie Ultimate Team w nadchodzącej odsłonie EA Sports FC 24!

lubiegrac e-sport Pojawiły się nowe informacje na temat nowości w trybie
Pojawiły się nowe informacje na temat nowości w trybie Ultimate Team w nadchodzącej odsłonie EA Sports FC 24!Kamil Adas | 21 lipca 2023, 21:40

Już pod koniec września 2023 roku na rynku pojawi się wyczekiwana przez wszystkich graczy odsłona EA Sports FC 24, a my dzisiaj skupiamy się na nowościach w trybie Ultimate Team, jakie pojawiły się ostatnio w sieci. Jakie zmiany w grze tym razem wprowadziło EA Sports?

Najnowsza gra piłkarska EA Sports oraz całego Electronic Arts w ostatnim czasie przygotowuje dla nas sporo wideo ze zmianami i nowościami w nadchodzącej odsłonie EA Sports FC 24, a my skupiamy się na ciekawych informacjach, jakie pojawiły się w sieci na temat trybu Ultimate Team.

Zapoznaj się też z:

 

Z ostatnich newsów od gracza FUT23News możemy się dowiedzieć o możliwości ulepszania kart zawodników w EA Sports FC 24 w postaci ulepszonej oceny ogólnej, stylu gry, a nawet zmiany pozycji, które możemy otrzymać poprzez wykonywanie danych zadań. 

Co więcej, kolejna nowość skoncentrowana jest na kartach Ikon, które oficjalnie będą dawać +1 zgrania każdej lidze w grze, przez co ułatwi wam to tworzenie swojego wymarzonego składu.

Dodatkowo dowiedzieć się, także możemy o rewelacyjnej zmianie w strzałach fałszem, które od nowej odsłony możemy anulować za pomocą ruchów umiejętności.

 

 

 

 

OczekiwaneEA Sports FC 24 ma zadebiutować jesienią 2023 r. Tytuł będzie można sprawdzić zapewne w abonamencie EA Play Pro.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners