Pojawiły się nowe przecieki na temat nowej ligi i daty związanej z nowościami i zmianami w EA Sports FC!

lubiegrac e-sport Pojawiły się nowe przecieki na temat nowej ligi i daty
Pojawiły się nowe przecieki na temat nowej ligi i daty związanej z nowościami i zmianami w EA Sports FC!Kamil Adas | 25 czerwca 2023, 22:00

Rozpoczęły się wakacje, a wraz z nimi wielu graczy czeka na nowe informacje na temat nowej odsłony gry Electronic Arts. My natomiast skupiamy się dzisiaj na przeciekach, które pojawiły się zaledwie kilka dni temu na twitterze.

Najnowsza gra piłkarska EA Sports oraz całego Electronic Arts EA Sports FC ma zadebiutować już na rynku mniej więcej w okresie września, a października, jednakże my ponownie skupiamy się na kolejnych przeciekach, jakie niedawno pojawiły się w sieci.

Zapoznaj się też z:

 

Z najnowszych wycieków, które pojawiły się na twitterowym koncie gracz FUTZone dowiedzieć się możemy, że do produkcji EA Sports FC ma zadebiutować nowa ciekawa liga. Mowa tu o Egipskiej Premier League, jaka prawdopodobnie będzie dostępna w całej grze.

Co więcej, z racji, że rozpoczęły się wakacje to dokładnie od 12 lipca 2023 roku w sieci mają się pojawiać od EA Sports oficjalne informacje na temat symulacyjnej gry piłkarskiej. Ogłoszony ma zostać nowy system, okładka gry, zwiastun oraz zamówienia przedpremierowe graczy.

Nadchodzące EA Sports FC ma zadebiutować w 2023 roku. Tytuł będzie można sprawdzić zapewne w abonamencie EA Play Pro.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://twitter.com/FUTZONEFIFA/status/1670142839714463746 https://twitter.com/FUTZONEFIFA/status/1670082065742659587

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners