Jaka jest pojemność w chmurze PlayStation Plus? Od tego miesiąca...

lubiegrac news Jaka jest pojemność w chmurze PlayStation Plus? Od tego miesiąca...
Jaka jest pojemność w chmurze PlayStation Plus? Od tego miesiąca...Tamer Adas | 30 stycznia 2019, 17:47

PlayStation Plus od lutego 2019 roku doczeka się zupełnie nowej pojemności dysku cyfrowego, która znacznie się poszerzy. Ile teraz otrzymamy w abonamencie?
 
W dniu dzisiejszym Sony Interactive Entertainment ogłosiło, że rozpoczyna udostępnianie w abonamencie PlayStation Plus większej cyfrowej przestrzeni cyfrowej. Od teraz zamiast klasycznych 10 GB dostaniemy dziesięciokrotność, czyli aż 100 GB!
 
Różnica nie tylko jest spora i bardzo pozytywna, ale także może przełożyć się bezpośrednio na zaoferowanie kolejnych sieciowych usług, którymi dalekowschodnia firma się może pochwalić. W końcu dalej w wielu państwach nie obowiązuje PlayStation Now.
 
Warto pamiętać także o tym, że już niebawem Sony przestanie oferować gier na konsole PlayStation 3 oraz PlayStation Vita. Od tej pory abonament będzie ściśle związany z najnowszą rodziną urządzeń - PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [1]:
avatar TOM3K
dodano: 2019-02-19 10:29:07

No to już bardzo sporo. Czasem zastanawiam sie ile maja te serwery skoro tyle mieszcza masakra. I że to sie finansuje.

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners