Nowy zwiastun prezentuje parkour w Assassin's Creed Mirage w wykonaniu Basima!

lubiegrac news Nowy zwiastun prezentuje parkour w Assassin's Creed Mirage w wykonaniu Basima!
Nowy zwiastun prezentuje parkour w Assassin's Creed Mirage w wykonaniu Basima!Tamer Adas | 18 września 2023, 07:09

Zupełnie nowy zwiastun stanowi pokaz parkouru z Assassin's Creed Mirage, za któego sprawą ujrzeć możemy jak sprawnie Basim będzie poruszał się po dachach oraz jak rosnący Mistrz Zakonu będzie przebijał się pomiędzy domami, aby pokonywać teren Bagdadu czy też w jaki sposób sprawnie będzie się starał uciec przed pościgiem.

Już niebawem przed graczami otworzy się nowy rozdział serii Assassin's Creed, tymczasem Ubisoft zdecydował się zademonstrować, jak w akcji prezentuje się parkour w sequelu, który ma na celu powrócić do korzeni całej marki, w tym właśnie błyskawicznego poruszania się po mieście i jego dachach.

Zapoznaj się również z: iPhone 15 Pro rozpocznie rewolucję? Flagowce premium mogą stanąć obok konsol do rywalizacji o serca graczy?

Najnowszy materiał wideo stanowi szybki przegląd tego jak i w jakim tempie poruszać się będzie wspomniany główny bohater. U swoich podstaw system zdaje się bardziej nawiązywać do modelu, znanego z Assassin's Creed Unity.

To właśnie tam Ubisoft wszedł w tym aspekcie na najwyższy poziom, choć... w przypadku Mirage można odnieść wrażenie, że jednak pod względem tempa i efektywności działań nie będzie to tak spektakularne dokonania jak ruchy Arno.

Ubisoft wydaje się nieźle, choć dość drobnymi ruchami promować nowego Assassyna, czyniąc to naprawdę skutecznie. Na tę chwilę wiele wskazuje na to, że Mirage może nie zwieść oczekiwań, choć wciąż nie wiemy tak naprawdę, czego się możemy spodziewać w ramach misji fabularnych czy zawartości pobocznej.

 

 

Oczekiwane Assassin's Creed Mirage ma zadebiutować 5 października 2023 roku. Gra zmierza na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputery osobiste oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners