Vertigo Games prezentuje rozgrywkę z Arizona Sunshine II! Czy to będzie kolejny VR-owy hit?

lubiegrac news Vertigo Games prezentuje rozgrywkę z Arizona Sunshine II! Czy to będzie kolejny VR-owy hit?
Vertigo Games prezentuje rozgrywkę z Arizona Sunshine II! Czy to będzie kolejny VR-owy hit?Tamer Adas | 17 listopada 2023, 17:00

Oficjalnie dziś odbywa się pokaz rozgrywki z gry Arizona Sunshine II, która już za miesiącu ukaże się na rynku, mając szansę zachwycić fanów wirtualnej rzeczywistości.

Startuje transmisja z pokazu rozgrywki z Arizona Sunshine II

Zgodnie z zapowiedzią przed kilkoma dniami, dziś o godzinie 17:00 doczekamy się prezentacji rozgrywki z drugiej Arizony Sunshine, która okazała się pierwszym sporym i zaskakującym sukcesem. To na bazie tego projektu Vertigo Games okazało się jednym z liderów rynku gier na gogle VR.

Przeczytaj również: Imaginary, zwiastun horroru o pluszowym misiu, który nie jest miłą pluszową zabawką

Dziś możemy ujrzeć, jak prezentuje się zabawa, jej przebieg oraz pomysły na ulepszenie niezłej formuły, czyniąc to w sposób naprawdę niezły. Z tego też względu oczekiwania względem drugiej części są naprawdę wysokie.

Dotychczasowe materiały wideo prezentowały się naprawdę solidnie, ale dzisiejsza prezentacja może być świetną weryfikacją pomysłów. Zaskoczenia tym razem nie będzie, ale jakość bez dwóch zdań pozwoli to nadrobić...

Arizona Sunshine 2 ukaże się za mniej niż miesiąc, 7 grudnia 2023 roku. Przedsprzedaże na PlayStation VR2, Meta Quest i Steam VR wystartowały.

Zapraszamy do transmisji!

Transmisja z pokazu rozgrywki z Arizona Sunshine II

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners