W Pokemon GO wystartowały nowy sezon - Timeless Travels! Co w jego ramach będzie siędziało?

lubiegrac news W Pokemon GO wystartowały nowy sezon - Timeless Travels! Co w jego ramach będzie siędziało?
W Pokemon GO wystartowały nowy sezon - Timeless Travels! Co w jego ramach będzie siędziało?Tamer Adas | 29 listopada 2023, 17:50

Oficjalnie w grze Pokemon GO niebawem wystartuje nowy sezon zatytułowany: Timeless Travels. W jego ramach gracze mogą się spodziewać nie tylko Pokemonów ze Switcha, ale także szeregu nowej oraz powracającej zawartości.

Dziś oficjalnie Niantic udostępniło w swoim największym hicie: Pokemon GO zupełnie nowy sezon zatytułowany Timeless Travels. W jego ramach spodziewać się możemy zupełnie nowych stworzonek, większej ilości Gablot, rozdań oraz licznych nagród do odblokowania oraz zdobycia.

Od 1 grudnia do 1 marca fani będą mogli zapolować na Pokemony doskonale znane graczom z Pokemon Legends, tytułu dostępnego na konsolce mobilnej Nintendo Switch. W poszczególnych obszarach zdecydowano się odświeżyć możliwe do pozyskania zwierzaki.

Przeczytaj też:

 

Dokładnie tak samo jest w przypadku jajek, z pomocą których odblokujemy między innymi Belduma, Alolańskiego Grimera, Bagona czy Rockruffa. Autorzy zaoferuje zupełnie nowe bonusy sezonowe, a istotną nowością okazuje się również grupowa rozgrywka.

Rozgrywka wzbogaciła się o Trasy, Badania, nowe naklejki tematyczne czy też Gabloty w ramach PokeStopów, dzięki czemu każdy znajdziecie coś dla siebie. Powraca nawet GO Battle League!

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners