
Już 28 maja Polsat będzie, po raz kolejny, transmitował wielkie wydarzenie w e-sporcie. League of Legends Championship Series EU, będzie transmitowane na kanale Polsat Sport, przez cztery kolejne czwartki, między godzinami 18.00-20.00. Po godzinie 20.00 transmisja będzie przeniesiona na twitch.tv.
Prowadzić te relacje bÄ™dzie MichaÅ‚ „Avahir” KudliÅ„ski, a turniejowe starcia komentować bÄ™dÄ… Adam „Musek” Górski oraz Dominik „Nero Intergate” DÄ…browski.
Natomiast od 1 października odbÄ™dÄ… siÄ™ finaÅ‚y, o które mam nadzieje Polsat bÄ™dzie walczyÅ‚, żeby moc je transmitować, i oczywiÅ›cie zdecyduje siÄ™ na ten krok.
PeÅ‚ny plan finaÅ‚ów Mistrzostw Åšwiata League of Legends 2015:
Jak widać, Polsat po raz kolejny wkracza do Å›wiata e-sportu. Cieszy mnie fakt, że za każdym razem impreza jest transmitowana na knale, który oglÄ…da coraz wiÄ™cej osób.
Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!
Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu