Polski DUSK doczeka się darmowej aktualizacji wprowadzającej... tekstury HD w całej grze!

lubiegrac news Polski DUSK doczeka się darmowej aktualizacji wprowadzającej... tekstury HD w całej grze!
Polski DUSK doczeka się darmowej aktualizacji wprowadzającej... tekstury HD w całej grze!Tamer Adas | 19 listopada 2023, 23:55

Polski DUSK doczeka się darmowej aktualizacji wprowadzającej... tekstury HD! Dawid Szymański oraz New Blood Interactive przygotowują wielką dawkę nowości, otwierając się całkowicie na fanów w tej kwestii!

Fani staroszkolnych strzelanek z pewnością kojarzą DUSK, które w przeciągu mniej niż miesiąca doczeka się wielkiej aktualizacji, która wprowadzi oprawę graficzną na nowy poziom. DUSK HD dostarczy graczom całkowicie odświeżenie oraz ulepszenie grafiki.

Przeczytaj też:

 

Całkowicie darmowa aktualizacja zaoferuje graczom możliwość ulepszenia swojego tytułu nawet w ramach formuły DRM free z pełną opcjonalnością oraz otwartością na sferę modderów. W zasadzie o nic więcej prosić nie można!

W przeciwieństwie do korporacji, samodzielny deweloper oraz niezależny wydawca 11 grudnia udostępnią odświeżone tekstury wraz z pełnym SDK.

Jakby tego było mało, przy tej okazji wersja na Steamie doczeka się pełnego wsparcia Warsztatu, dzięki czemu modderzy będą mogli jeszcze sprawniej bawić się tytułem oraz swoimi pomysłami na zmienienie go.

DUSK zadebiutował na komputerach osobistych 10 grudnia 2018 roku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners