Nie tylko The Lords of the Fallen i Cyberpunk 2077 Widmo Wolności. Oto polskie gry indie obecne na Polish Indie Booth na gamescom 2023

lubiegrac giełda Nie tylko The Lords of the Fallen i Cyberpunk 2077 Widmo
Nie tylko The Lords of the Fallen i Cyberpunk 2077 Widmo Wolności. Oto polskie gry indie obecne na Polish Indie Booth na gamescom 2023Tamer Adas | 22 sierpnia 2023, 12:05

Targi gamescom 2023 rozpoczną się już za kilka dni, tymczasem doczekaliśmy się ogłoszenia, jakie polskie gry możemy ujrzeć oraz sprawdzić na stanowisku Polish Indie Booth. W tym roku oferta propozycji jest naprawdę różnorodna oraz ciekawa.

Polskie "indyki" na gamescomie!

Jedne z największych targów w branży gier rozpoczną się za kilka dni, a w ich ramach prezentowane będą liczne polskie gry, w tym i między innymi szereg tytułów mniejszych i niezależnych, które będzie można na miejscu zobaczyć, a nawet i ogrywać.

Tradycyjnie na miejscu znajdzie także polskie stanowisko: Polish Indie Booth, gdzie tradycyjnie można się zapoznać z szeregiem nieco mniejszych, ale tym bardziej interesujących projektów. W tym roku gracze będą mogli na miejscu między innymi porozmawiać z autorami takich propozycji jak Alchemist: The Potion Monger, Achilles: Legends Untold czy RIN: The Last Child.

Przeczytaj również: Drugi zwiastun gamescom Opening Night Live 2023 trafił do sieci, podgrzewając atmosferę przed wydarzeniem!

Gry na Polish Indie Booth na gamescomie 2023

Gdzie znajduje się stanowisko Polish Indie Booth na gamescomie 2023?

Gracze, którzy pojawią się w Kolonii mogą się wybrać się na stanowisko Polish Indie Booth, które mieścić się będzie w halo 10.2 na stanowisku E040.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners