Polskie gry w gronie najczęściej ogrywanych demek podczas letniego festiwalu Steam Next 2023

lubiegrac giełda Polskie gry w gronie najczęściej ogrywanych demek podczas letniego festiwalu Steam Next 2023
Polskie gry w gronie najczęściej ogrywanych demek podczas letniego festiwalu Steam Next 2023Tamer Adas | 12 lipca 2023, 12:05

Polskie gry znalazły się w ścisłym gronie najczęściej ogrywanych wersji demonstracyjnych podczas ostatniego letniego festiwalu Steam Next 2023!

Czerwcowy Festiwal Steam Next jest już za nami, tymczasem nadszedł czas na podsumowania, które są pozytywne dla dwóch polskich spółek. Jak się okazuje zarówno Frozen District, jak i Play2Chill mogą uznać ten czas za naprawdę udany.

Zapoznaj się też z: (Okluzja otoczenia) Ambient occlusion - Czym jest ta zaawansowana funkcja graficzna? Co nam oferuje? Co ulepsza?

Wyczekiwane przez fanów House Flipper 2 okazało się najczęściej ogrywaną grą w ramach udostępnionych wersji demonstracyjnej podczas całego czerwcowego festiwalu Steam Next w 2023 roku. To już nie tylko wielkie wsparcie dla Frozen District, ale także pokaz sporych oczekiwań, jakie społeczność fanów ma względem drugiej odsłony.

W pierwszej piątce najczęściej ogrywanych demek znalazło się również Aztecs The Last Sun, czyli strategia przygotowywana przez ekipę Play2Chill, która może spokojnie spoglądać na przyszłość tego projektu, jednocześnie kontynuując prace nad drugim tytułem w postaci Rally Mechanic Simulatora.

Przeczytaj też:

 

Wyróżnienie Aztecs: The Last Sun na festiwalu dem organizowanym przez Steam niezwykle nas cieszy, ponieważ pochodzi bezpośrednio od graczy. Obserwujemy bardzo duże i pozytywne zainteresowanie tytułem, a wskazuje na to właśnie liczba unikalnych graczy, którzy do tej pory przetestowali produkcję. Obecność wśród pięćdziesięciu najbardziej grywalnych dem z całego świata, a za razem jednej z pięciu produkcji z naszego kraju podczas globalnego gamingowego eventu, nastraja nas niezwykle pozytywnie przed premierą pełnej wersji, którą planujemy w przyszłym roku - podsumowuje Tomasz Róziecki, prezes zarządu Play2Chill.

Symulator House Flipper 2 ma zadebiutować w pełnym wydaniu w 2023 roku na komputerach osobistych. Aztecs The Last Sun nie ma daty premiery. Gra zmierza na komputery osobiste.

Wydawca gry HF 2, PlayWay S.A. notowany jest na głównym parkiecie GPW.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacje prasowe

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners