Polskie QubicGames zajmie się wydaniem kultowej serii 7 gier BIT.TRIP na Nintendo Switch i Xbox One!

lubiegrac news Polskie QubicGames zajmie się wydaniem kultowej serii 7
Polskie QubicGames zajmie się wydaniem kultowej serii 7 gier BIT.TRIP na Nintendo Switch i Xbox One!Tamer Adas | 1 czerwca 2020, 22:05

QubicGames, polski producent oraz wydawca niedawno ogłosił, że będzie odpowiedzialny za wydanie   kultową serię gier BIT.TRIP na Nintendo Switch i Xbox One.
 
Rodzima spółka kontynuuje swoją działalność wydawniczą, mogąc się obecnie pochwalić umową w wyniku, której na Nintendo Switch oraz Xbox One zagoszczą gry z popularnego cyklu BIT.TRIP.
 
 
Produkcje kojarzone z dotychczas z konsolą Nintendo Wii dotychczas rozeszły się w linie 2,7 miliona sztuk, co stanowi jeden z najlepszych wyników pośród gier niezależnych dostępnych na tym sprzęcie.
 
Gdy dodamy do tego fakt, że średnia ocen za pośrednictwem Metacritic wynosi pomiędzy 75 a 87 punktów na 100, to otrzymujemy potencjał na osiągnięcie kolejnych sukcesów na obu platformach.
 
Gry trafią na wspomniane urządzenia na przełomie 2020 i 2021 roku, a pamiętając o Wstecznej Kompatybilności z Xbox Series X, można uzyskać szansę dotarcia do szerokiego grona odbiorców.
 
- Jesteśmy niezmiennie zadowoleni z podpisania umowy z kalifornijskim studiem  Gajin Games, z którym współpracowaliśmy przy wydaniu gry Tharsis. Jest to dla mnie osobiście bardzo istotna umowa. Pamiętam, jak zagrywaliśmy się w QubicGames godzinami w tytuły BIT.TRIP, gdy sami tworzyliśmy gry na Nintendo Wii. – komentuje Jakub Pieczykolan, prezes QubicGames.
 
- Dzisiejsza umowa wprowadza nas do wyższej ligi na konsolach Nintendo. Będziemy mieli okazję wydania jednej z najbardziej kultowych serii Indie na poprzednich platformach Nintendo. Umowa ta jest dla nas bardzo prestiżowa i na pewno otworzy nam możliwości pozyskania innych kultowych gier. – dodaje Jakub Pieczykolan.
 
QubicGames S.A. to jeden z kilku wydawców i producentów gier obecnych na NewConnect.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Tagi: qubic games,
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners