Studio PolyAmorous rozpoczyna bliską współpracę z Draw Distance

lubiegrac news Studio PolyAmorous rozpoczyna bliską współpracę z Draw Distance
Studio PolyAmorous rozpoczyna bliską współpracę z Draw DistanceTamer Adas | 3 lutego 2022, 07:10

Warszawskie studio PolyAmorous oficjalnie dołącza do spółki Draw Distance S.A., rozszerzając jej zespół oraz grono partnerskie do 60 osób.

Krakowski producent nadchodzącego Serial Cleaners oraz ciepło przyjętych  Vampire: The Masquerade – Coteries of New York oraz Shadows of New York ogłosił, że do spółki dołączyła ośmioosobowa ekipa studia PolyAmorous.

Z początkiem obecnego miesiąca graficy, programiści oraz projektanci dołączyli do DD, dodając do grona pracowników i współpracowników. Wprowadzając swoje wielkie doświadczenie z pracy z silnikiem Unreal Engine (czego świetnym przykładem jest ich ostatni tytuł: Paradise Lost). Wzmocnienie, ma umożliwić zrealizowanie celu w postaci produkcji jednocześnie dwóch gier AA.

Zatrudnienie PolyAmorous przeprowadzono we współpracy z Grzegorzem Ciachem (CEO PolyAmorous) oraz Krzysztofem Czulcem (COO), znacząco ułatwiając płynność przejścia do nowego, szerokiego zespołu.

Zapoznaj się także z: Elegancka obudowa midi-tower? Obudowa Zalman X3 White doskonale spełni ten wymóg!

Cieszę się, że możemy powitać w naszym gronie utalentowanych developerów PolyAmorous. W nasze szeregi wchodzą osoby pracujące zdalnie, w niektórych przypadkach poza Polską, co jest początkiem internacjonalizacji Draw Distance. Oznacza to dla nas między innymi przejście na język angielski w komunikacji wewnętrznej. Wzmocnienie zespołu i otwarcie się na współpracę z developerami z całego świata to kolejny krok na drodze do realizacji celu Spółki, jakim jest dołączenie do grona najważniejszych polskich producentów gier wideo. - mówi Michał Mielcarek, Prezes Draw Distance S.A.

Jestem zadowolony, że udało się tak szybko zapewnić nowe miejsce dla zespołu PolyAmorous. Bezpieczeństwo i stabilizacja współpracowników zawsze była dla mnie na pierwszym miejscu. Wiem, że w Draw Distance będą mogli nadal rozwijać swoje umiejętności, a dzięki swojemu doświadczeniu pomogą w realizacji celów strategicznych Spółki. - komentuje Grzegorz Ciach, CEO PolyAmorous.

 

Draw Distance S.A. notowane jest na parkietach NewConnect

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Tagi: współpraca,
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners