Fortnite może się pochwalić gigantyczną popularnością od wprowadzenia Sezonu Klasycznego!

lubiegrac e-sport Fortnite może się pochwalić gigantyczną popularnością od wprowadzenia Sezonu Klasycznego!
Fortnite może się pochwalić gigantyczną popularnością od wprowadzenia Sezonu Klasycznego!Tamer Adas | 5 listopada 2023, 07:15

Co prawda popularność Fortnite'a od dłuższego czasu jest niezwykle spora, jednakże zapowiedziany i wprowadzony Sezon Klasyczny spowodowała, że serwery ponownie się rozpaliły, odnotowując gigantyczne zainteresowanie rywalizacją. Jakie liczby odnotował Battle Roayle'a od Epic Games?

Epic Games już teraz może się pochwalić wielkim sukcesem, gdyż już samego 3 listopada popularna gra wieloosobowa zanotowała na swoich serwerach przeszło 3,9 miliona graczy w jednej chwili! Od wielu, wielu miesięcy hit autorów silnika Unreal Engine nie mogli się pochwalić tak znamienitymi rezultatami.

Mało kto mógł się podziewać aż tak znakomitych rezultatów, szczególnie z uwagi na to, że nawet na Twitchu rozmawiamy o przeszło 600 tysiącach osób, które śledziły zabawę celebrytów w grze w tym okresie. Teoretycznie prosty zabieg spowodował, że społeczność ponownie zechciała się wybrać do walki.

Przeczytaj także: Gdy spojrzymy na zestawienie najlepszych gier Battle Royale w 2023 roku, ujrzymy jak ten gatunek szybko się ograniczył...

Pierwszy rozdział szóstego sezonu ma wystartować już 9 listopada, zatem do tego okresu można delektować się sentymentalnym powrotem oraz licznymi atrakcjami, jakie zdecydowano się przygotować właśnie na te okazje. To wszystko także sprawia, że niektóre nowe osoby mogą właśnie teraz dołączyć do zabawy.

Przed nami naprawdę interesujące dni, zatem zdecydowanie warto delektować się powrotem, jednocześnie obserwując to, w jaką stronę tytuł podąży tym razem i jak długo nowe oraz powracające osoby będą trwać tym razem przy rozgrywce.

Gra Fortnite jest już obecny na komputerach osobistych, urządzeniach mobilnych z iOS i Androidem oraz konsol PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 5, Xbox Series X i Xbox Series S.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.gamespot.com/articles/fortnites-new-og-season-is-already-massively-popular/1100-6518893/?ftag=CAD-01-10abi2f

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners