Powered by MSI, czyli w oparciu o co producent certyfikuje swoje komputery dla graczy?

lubiegrac newsy hardware Powered by MSI, czyli w oparciu o co producent certyfikuje swoje komputery dla graczy?
Powered by MSI, czyli w oparciu o co producent certyfikuje swoje komputery dla graczy?Tamer Adas | 30 grudnia 2022, 07:10

Powered by MSI to symbol certyfikacji, którym posługuje się MSI, aby zapewnić graczom, że komputery wychodzące pod jego skrzydeł zostały odpowiednio przygotowane oraz sprawdzone, aby należycie spisać się podczas ogrywania najbardziej wymagających propozycji.

Jedną z cech, która ma wyróżniać urządzenia z oznaczeniem Powered by MSI ma być atrakcyjny stosunek ceny do jakości zestawu, stawiając jednocześnie na przejście należytych testów jakościowych. Jednocześnie ich posiadacze mogą liczyć także na producencką spójność podzespołów wyprodukowanych właśnie przez MSI.

Zapoznaj się także z: MSI kończy 2022 rok wyprzedażą laptopów i... zestawem klocków LEGO Kevin Sam w Domu!

Urządzenia trafiają do graczy w obudowach MAG, MPG i MEG (wysoki segment, model ze średniej półki i flagowiec) wewnątrz, której odnaleźć możemy pakiet dobranych podzespołów. W przypadku modeli MSI z linii Essential, główny nacisk postawiono na dobór niezłej karty graficznej oraz płyty głównej, zachowując potencjał na dalszą rozbudowę. Jednocześnie od razu posiadacze mogą liczyć na świetną wydajność i kulturę pracy.

W przypadku Advance dodatkowo dołączany jest dysk twardy SSD, mocny zasilacz oraz chłodzenie oparte o ciecz, gwarantujące ciszę oraz możliwość uzupełnienia idealnego zestawu o jedynie połowę najwydajniejszych podzespołów.

Powered to natomiast odejście od kompromisu, stawiające na pakiet podzespołów od MSI (płyty głównej, karty graficznej, dysku SSD, zasilacza, obudowy oraz systemu chłodzenia cieczą). Przy wyborze tego komputera, pozostaje nam jedynie wybór odpowiednio wydajnej oraz szybkiej pamięci RAM.

Przeczytaj też:

 

Ostatnią rzeczą, którą MSI oferuje ze swojej strony jest dedykowana graczom aplikacja MSI Center, która nie tylko zawiera podstawowo szereg funkcji, ale także zachowuje sporą elastyczność, pakiet modułów oraz opcji rozbudowy czy dostosowania do indywidualnych preferencji.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners