Powstaje obecnie... aż 11 gier Assassin's Creed! Jakie projekty są równolegle przygotowywane?

lubiegrac giełda Powstaje obecnie... aż 11 gier Assassin's Creed! Jakie projekty są równolegle przygotowywane?
Powstaje obecnie... aż 11 gier Assassin's Creed! Jakie projekty są równolegle przygotowywane?Tamer Adas | 3 lipca 2023, 06:00

Być może nawet nie uwierzycie, ale... powstaje obecnie... aż 11 gier Assassin's Creed! Ubisoft faktycznie planuje wielką inwazję, której celem jest wyciągnięcie całej korporacji z jej ostatnich kłopotów personalnych oraz finansowych...

Assassin's Creed jednak odpowiedzią na kłopoty?

Ubisoft jakiś czas temu nieoficjalnie zdecydował, że z kłopotów wyjdzie poprzez mocniejsze skupienie się na marce Assassin's Creed, jednakże... nikt nie mógł się spodziewać tego, że zgodnie z nieoficjalnymi pogłoskami... gigant w 2023 roku przygotowuje aż 11 gier z tego uniwersum!

Assassin's Creed Infinity to dopiero początek dla Ubisoftu!

Francuska korporacja dotychczas zdradziła kilka propozycji, operujących głównie wokół nadciągającego Assassin's Creed Infinity. Powoli okazuje się, że ta inicjatywa to dopiero stanowiła początek dla bardzo, bardzo dużej ofensywy.

Zdecydowanie można się obawiać o te zamierzenia oraz działania Ubisoftu, gdyż przy takiej ilości może się niestety pojawić bardzo szybko spore zmęczenie społeczności, choć być może postawienie na różnorodność platform ma być wyjściem z tej sytuacji.

Jakie Assassyny na pewno powstają?

W końcu za kilka miesięcy doczekamy się Assassin's Creed Mirage na główne platformy, przygotowywana jest gra dla Netflixa, opracowywane jest przecież mobilny Assassin's Creed Codename Jade, a zapomnieć nie sposób także o Assassin's Creed Nexus VR. To już daje nam cztery z jedenastu tytułów.

W ramach wspomnianego już Infinity fani mogą się spodziewać także Codename Red i Codename Hexe, czyli kolejnych dwóch, pełnoprawnych odsłon, mających otworzyć nową generację pełnoprawnych części marki.

Co z pozostałymi projektami Assassin's Creed?

Najnowsze plotki sugerują, że powoli rozpoczęły się prace nad Black Flag remake, czyli odświeżeniu uwielbianej, czwartej i numerowanej odsłony. Jednocześnie wewnątrz struktur mają być opracowywane także projekty oznaczone jako Nebula, Raid i Echoes. Co jeszcze ciekawe, dwie pierwsze propozycje... mają stawiać na rozgrywkę wieloosobową!

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamerant.com/ubisoft-11-assassins-creed-titles-development/

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners