Powstało wiedźmińskie Monopoly na bazie Wiedźmina 3 Dziki Gon!

lubiegrac giełda Powstało wiedźmińskie Monopoly na bazie Wiedźmina 3 Dziki Gon!
Powstało wiedźmińskie Monopoly na bazie Wiedźmina 3 Dziki Gon!Tamer Adas | 10 września 2023, 06:00

Oficjalnie powstała nowa wersja Monopoly, która czerpie pełnoprawnie licencję z gry Wiedźmin 3 Dziki Gon, autorstwa polskiego studia CD Projekt RED. W ten sposób gracze mogą zapoznać się z nowym wydaniem popularnej gry.

Fani klasycznej strategii, którą w Polsce kojarzyć możemy w... jeszcze nieco innym wydaniu, mogą pozyskać wersję skoncentrowaną na świecie wiedźmińskim oraz jego growym akcencie, doskonale znanym ze znakomitego Dzikiego Gonu.

Zapoznaj się także z: Recenzja Wiedźmin Stary Świat Edycja Deluxe, czyli planszówka wymagająca, ale uszyta specjalnie dla fanów!

Na między innymi międzynarodowym amazonie pozyskać można w cenie około 50 dolarów wydanie zawierające między innymi Leszego czy Bruxę, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć na wiedźmińskim szlaku wypełnionym przygodami oraz okazjami do wykorzystania.

Zawartość zasadnicza jest oczywiście standardowa pod względem ilości, ale nie zabrakło odpowiedniej stylizacji, odnoszącej się do świata wykreowanego przez Andrzeja Sapkowskiego oraz ubranej w szaty, znane fanom gier CDP-u.

Trzeba fanom uniwersum oddać, że w ostatnich miesiącach mogą liczyć na imponującą wręcz liczbę gadżetów, które dodatkowo rozwijają świat lub dostarczając nieco inne spojrzenia na znane mechanizmy czy pomysły.

Gra Wiedźmin 3: Dziki Gon trafiła pierwotnie na rynek 18 maja 2015 roku. Tytuł można ograć na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputery osobiste, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

Studio CD Projekt RED (w ramach Grupy CD Projekt) jest jedną z największych growych spółek na Giełdzie Papierów Wartościowych w WIG20. Spółka należy do indexu WIG.GAMES.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [1]:
avatar redaktor
dodano: 2023-09-10 10:23:08

LOL, tego się można było spodziewać. Wiedźmina to brakuje jeszcze w lodówce.

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners