Pożarsky to pierwszy Hellbat w Heroes of the Storm!

lubiegrac news Pożarsky to pierwszy Hellbat w Heroes of the Storm!
Pożarsky to pierwszy Hellbat w Heroes of the Storm!



| 4 stycznia 2018, 23:35

facebook banner
Pożarsky to pierwszy hellbat, który oficjalnie dołączył do grona bohaterów Blizzarda w Heroes of the Storm! W jaki sposób uda mu się rozpalić Wasze serca?
 
Tanków w Heroes of the Storm nie brakuje, jednakże takiej postaci jak Pożarsky z pewnością nie mieliście okazji ujrzeć chociażby ze względu na to, że jego płonący temperament. 
 
Ponadto twórcy zdecydowali się zaprojektować swojego herosa tak, aby jego skuteczność na dystansie powinna być być dodatkowo skuteczna. Kluczem będzie przede wszystkim odpowiednie wykorzystanie plam oleju, które nie tylko spowolnią rywali, ale także podpalone staną się piekielnie wręcz mordercze. 
 
Brakuje mi niestety w tym wypadku tylko jednej informacji, czy jakiś inny "płomienny" heros również będzie mógł podpalić olej i czy efekt będzie taki sam. Poniższy materiał wideo wskazuje niestety, że raczej jest to niemożliwe. 

Najważniejsze zdolności:

  1. Plama Oleju – rozlewa kałużę oleju, która spowalnia wchodzących na nią wrogów.
  2. Strumień Ognia – wystrzeliwuje dwa strumienie płomieni, które zadają obrażenia przeciwnikom i podpalają wszystkie trafione Plamy Oleju.
  3. Desant Bunkra – Pożarsky przywołuje bunkier, w którym mogą się schronić on i jego sojusznicy. Bunkier można opuszczać i ponownie do niego wchodzić.
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja Prasowa

12345678
Komentarze [2]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners