Poziomy trudności pojawią się także w starciach z bossami w Broken Ranks! Co jeszcze przygotowało Whitemoon Games?

lubiegrac news Poziomy trudności pojawią się także w starciach z bossami
Poziomy trudności pojawią się także w starciach z bossami w Broken Ranks! Co jeszcze przygotowało Whitemoon Games?



Tamer Adas | 27 lipca 2023, 20:05

Poziomy trudności to nowość związana z walkami z bossami w Broken Ranks. Wczorajsza aktualizacja studia Whitemoon Games rozwija ich MMORPG-a o oczekiwaną przez wielu fanów ścieżkę!

Polskie studio Whitemoon Games zdecydowało się zapowiedzieć i wprowadzić wczoraj nową aktualizację, za której sprawą gracze mogą zapoznać się ze sporą zmianą w Broken Ranks. Cenione MMORPG doczekało się wprowadzenia poziomów trudności dla walk z bossami.

Zapoznaj się również z: Peryferal otrzyma 2 sezon! Amazon potwierdził kontynuację swojego hitu sci-fi

W ramach dostępnej puli głównych przeciwników można od teraz wybrać określoną ścieżkę. W ramach Poznania, Przygody i Wyzwania przygotowane zostały dedykowane wyzwania oraz odpowiedni łatwego, normalnego oraz trudnego poziomu trudności.

Już teraz przygotowywani do podobnego zabiegu są kolejni przeciwnicy, jednakże prace obejmują nie tylko statystyki, ale także określone miejscówki i mechaniki. Na niskim poziomie mierzyć się mogą maksymalnie duety poszukujące między innymi premii do ulepszenia zwierzaków.

Największe wyzwania są limitowane poprzez wejściówki, które można pozyskiwać w różnych instancjach, wcześniej mając okazję do przygotowania swojej postaci do pojedynku.

Przeczytaj też: Homeworld Remastered Collection oraz Severed Steel do odebrania za darmo na Epic Games Store

Wybór trudności na bossach to według nas szalenie ważny element dobrego MMORPG: rozszerzenie contentu, wyzwania dla weteranów i przede wszystkim urozmaicenie rozgrywki w zasadzie dla każdego.” - mówi założyciel studia, Krzysztof Danilewicz.

Mimo że w Broken Ranks czuć przyjemną nostalgię i inspirację staroszkolnymi tytułami, nie chcemy na tym poprzestać. Działamy w taki sposób, aby jednocześnie zachować oldschoolowy vibe i dotrzeć do jak największego grona graczy. Preferencje fanów gatunku zmieniły się na przestrzeni lat i wiele osób szuka MMORPG do grania w mniejszych grupach. Skoro tego chcą, damy im to. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.” - dodaje Danilewicz.

Polski hit MMORPG: Broken Ranks jest dostępny na komputerach osobistych od 25 stycznia minionego roku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners