Poznaliśmy datę debiutu DRAGO entertainment na GPW! Kiedy spółka przeniesie się z NewConnect?

lubiegrac giełda Poznaliśmy datę debiutu DRAGO entertainment na GPW! Kiedy spółka przeniesie się z NewConnect?
Poznaliśmy datę debiutu DRAGO entertainment na GPW! Kiedy spółka przeniesie się z NewConnect?Tamer Adas | 7 października 2023, 10:30

DRAGO entertainment S.A. pochwaliło się otrzymaniem daty debiutu spółki na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych. Poznaliśmy termin przeniesienia akcji z parkietu NewConnect. Kiedy dojdzie do sporej zmiany w przyszłości znanego producenta gier?

Już od 16 października akcje spółki DRAGO entertainment zostaną oficjalnie przeniesione z NewConnect na główny pakiet Giełdy Papierów Wartościowych, co stanowi kolejny ważny moment dla studia, które nieco ponad dwa lata temu zagościło na niższym rynku.

Zapoznaj się również z: Gry w świecie Wiedźmińskim przybiorą na sile w przyszłych latach. Jak jednak ukształtowało się to grono dotychczas?

W oparciu o sukces Gas Station Simulatora oraz uzyskanie stabilnej sytuacji finansowej, zespół pod koniec 2022 roku mogła się pochwalić 5 milionami złotych środków pieniężnych wraz z ustabilizowaniem przyszłości kolejnych projektów. Takie podstawy spowodowały, że zarząd mógł wykonać krok do przodu.

Wspomniany zabieg przebiegnie bez emisji dodatkowych akcji, przygotowując się do wejścia na nowy poziom oraz poprzedzenia startu Wczesnego Dostępu Winter Survivalu, który rozpocznie się ostatniego dnia lutego przyszłego roku.

Cały czas realizowane są także kolejne produkcje, które mają na celu rozwinięcie uniwersum wokół Gas Station Simulatora, podchodząc do rozgrywki oraz fabuły w nieco inny sposób oraz rozwijając poszczególne aspekty rozgrywki.

Przeczytaj też:

 

Od momentu debiutu na NewConnect, przyświecał nam cel przejścia na główny parkiet. Teraz zbliżamy się do tego strategicznego momentu w historii i rozwoju naszej firmy. Uroczystość dołączenia do grona spółek notowanych na GPW odbędzie się 16 października. Ta okazja jest szczególnie wyjątkowa, ponieważ w bieżącym roku świętujemy 25. rocznicę istnienia naszego Studia. – mówi Joanna Tynor, Prezes Zarządu DRAGO entertainment S.A.

Przed premierą chcemy wzmocnić widoczność gry, tak by zainteresować nią jak największe grono odbiorców. Rozpoczęliśmy więc zintensyfikowany proces marketingowy, a także rebranding tytułu. Szczegóły zaprezentujemy na naszym autorskim evencie, który zaplanowany jest kilka godzin po debiucie na GPW, tj. 16 października. Zachęcam do śledzenia naszych kanałów, tam podajemy wszelkie informacje – mówi Piotr Żygadło, COO w DRAGO.

Spółka DRAGO entertainment S.A. trafiła na NewConnect 28 kwietnia 2021 roku, a już 16 października 2023 roku akcje zagoszczą na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners