Poznaliśmy katalog PlayStation Plus na luty. Subskrybenci otrzymają sporo znakomitych produkcji!

lubiegrac news Poznaliśmy katalog PlayStation Plus na luty. Subskrybenci otrzymają sporo znakomitych produkcji!
Poznaliśmy katalog PlayStation Plus na luty. Subskrybenci otrzymają sporo znakomitych produkcji!Maciej Gaffke | 16 lutego 2023, 12:10

Na blogu PlayStation pojawił się artykuł, w którym ujawniono nadchodzące tytuły do PlayStation Plus Extra oraz Premium. Gracze otrzymają bardzo dobre produkcje – wśród nich jest m.in. Horizon Forbidden West, The Quarry czy Outriders.

Sony zdradziło, jakie produkcje trafią w tym miesiącu do usługi PlayStation Plus. Tytuły będą dostępne dla posiadaczy PlayStation Plus Extra i Premium już 21 lutego. Subskrybenci droższego pakietu otrzymają również dostęp do kilku klasycznych gier z oryginalnej konsoli PlayStation.

W sumie Do PlayStation Plus Extra i Premium zmierza 13 gier. Wśród nich jest Horizon Forbidden WestThe QuarryOutridersScarlet NexusBorderlands 3The Forgotten CityTekken 7Ace Combat 7: Skies Unknown, Earth Defense Force 5, Oninaki, Lost Sphear, I am Setsuna oraz Resident Evil 7 biohazard.

Subskrybenci PlayStation Plus Premium otrzymają dodatkowo dostęp do The Legend of Dragoon, Wild Arms 2, Harvest Moon: Back to Nature, a także Destroy All Humans!

Warto zaznaczyć, że wspomniane Horizon Forbidden West trafi do usługi już rok po premierze. Sony prawdopodobnie chce w ten sposób przygotować graczy do nadchodzącego dodatku Burning Shores, który ma ukazać się w kwietniu na konsolach PlayStation 5.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://blog.playstation.com/2023/02/15/playstation-plus-game-catalog-lineup-for-february-horizon-forbidden-west-the-quarry-resident-evil-7-biohazard-and-more/

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners