Poznaliśmy reżysera nowej sagi Wiedźmina! Pracował m. in. przy Dzikim Gonie oraz Cyberpunku 2077

lubiegrac news Poznaliśmy reżysera nowej sagi Wiedźmina! Pracował m. in. przy Dzikim Gonie oraz Cyberpunku 2077
Poznaliśmy reżysera nowej sagi Wiedźmina! Pracował m. in. przy Dzikim Gonie oraz Cyberpunku 2077Maciej Gaffke | 4 listopada 2022, 21:11

CD Projekt RED już ustaliło, kto będzie reżyserem nowej sagi w uniwersum Wiedźmina. Jest to osoba, która pracowała także przy Wiedźminie 3 oraz Cyberpunku 2077. Na razie nie wiadomo, kiedy może ukazać się pierwsza gra z sagi.

Reżyserem nadchodzących gier o Wiedźminie będzie Sebastian Kalemba. Poinformował o tym osobiście za pośrednictwem profilu na Twitterze. Wcześniej pracował jako główny animator i reżyser animacji przy najpopularniejszych produkcjach CD Projekt RED - Wiedźminie 3, a także Cyberpunku 2077.

Zapoznaj się też z:

 

We wpisie Kalemby można przeczytać, że opowiadanie emocjonujących historii i budowanie światów, to coś, co jest celem jego pracy i całego studia. Napisał również, że jest dumny z bycia częścią CD Projekt RED i współpracy z utalentowanym zespołem, który jest wypełniony pasją do tego, co robi.

Kalemba dołączył do CD Projekt w 2014 roku. Od tego czasu pracował w firmie jako animator czy dyrektor kreatywny. Ostatecznie, po 8 latach został nominowany na reżysera nowych gier z serii o Wiedźminie.

Przypomnijmy, że CD Projekt RED zapowiedziało wiele projektów na najbliższą przyszłość. Są one związane przede wszystkim z Wiedźminem, Cyberpunkiem 2077 oraz całkiem nowym tytułem.

Wiedźmin 4 (tyt. rob.) nie ma daty premiery.

Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) jest jedną z największych notowanych spółek na Giełdzie Papierów Wartościowych w prestiżowym segmencie WIG20. Spółka należy również do dedykowanego indexu WIG.GAMES.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/the-witcher-4s-game-director-has-been-revealed/

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners