
Bethesda Game Studios może z naprawdÄ™ dużym spokojem podchodzić do prac nad kolejnym TES-em. Podobno szósta odsÅ‚ona jest w fazie pre-produkcji. Kiedy zatem ukaże siÄ™ The Elder Scrolls VI?
Firma przygotowujÄ…ca siÄ™ do premiery Starfield w bieżącym roku, miaÅ‚a równolegle prowadzić prac nad kolejnym The Elder Scrolls, tymczasem plany te mogÄ… ulec zmianie.
Jak się okazuje, pracownicy w sporej ilości w pełni koncentrują się na opracowaniu nowego IP, dążąc do oficjalnego zachwycenia graczy i nowego otwarcia od 25 lat.
Zapoznaj się także z: PlayStation wspiera Deviation Games w otwarciu nowego oddziału w Kanadzie
Zgodnie z informacjami z Talent Acquisition, kolejna odsłona flagowej serii Bethesdy jest na bardzo wczesnym etapie produkcji. W zasadzie cały czas mowa jest o przedprodukcji, powoli kształtując podstawy nowej części.
To niestety może oznaczać, że debiut szóstej części może siÄ™ odbyć dopiero za dobre kilka lat, mogÄ…c jeszcze po drodze (oby nie!) napotkać na kolejne problemy. Miejmy nadziejÄ™, że mimo wszystko wsparcie Microsoftu spowoduje, że Xbox Game Studios doczeka siÄ™ wsparcia oraz przyspieszenia wydania gry.
The Elder Scrolls VI jest bardzo odległe premierze gry.
Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!
źródło: https://www.gamereactor.eu/the-elder-scrolls-vi-is-still-in-preproduction/
Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu