Szybki i przystępny cenowo monitor AOC GAMING 27G2ZN3/BK trafił na rynek!
lubiegrac newsy hardware Szybki i przystępny cenowo monitor AOC GAMING 27G2ZN3/BK trafił na rynek!
| 1 czerwca 2024, 22:15
facebook banner
AOC GAMING 27G2ZN3/BK - opis monitor
Z kolei odÅ›wieżanie na poziomie 280 Hz, czas reakcji 1 ms GtG i 0,5 ms MPRT oraz wsparcie dla technologii MBR (Motion Blur Reduction) czyniÄ… go optymalnym wyborem również do dynamicznych gier.  MBR, lub podÅ›wietlenie stroboskopowe, polega na wyÅ›wietlaniu czarnej klatki pomiÄ™dzy każdÄ… zwykłą klatkÄ… obrazu. NaÅ›laduje to sposób dziaÅ‚ania monitorów typu CRT i zwiÄ™ksza wrażenie pÅ‚ynnoÅ›ci wyÅ›wietlanego obrazu.
Przeczytaj też:
Dane techniczne AOC GAMING 27G2ZN3/BK:
  • Typ matrycy: Fast VA
  • PodÅ›wietlenie: WLED
  • PrzekÄ…tna matrycy: 27“ (68,6 cm)
  • Zakrzywienie matrycy: Brak
  • Format ekranu: 16:9
  • Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
  • ZagÄ™szczenie pikseli: 81,6 PPI
  • OdÅ›wieżanie ekranu: 280 Hz
  • Czas reakcji panelu: 1 ms GtG, 0,5 ms MPRT
  • Liczba wyÅ›wietlanych kolorów: 16,7 mln
  • Typowa jasność: 300 cd/m²
  • Kontrast statyczny: 4000:1
  • Technologia synchronizacji obrazu: Adaptive-Sync
  • KÄ…ty widzenia: 178° w poziomie i w pionie
  • Standard HDR: HDR10
  • Pokrycie palety sRGB / BT 709: 123,3% dla CIE 1976
  • Pokrycie palety DCI-P3: 92,2% dla CIE 1976
  • Złącza wideo: 1x DisplayPort 1.4, 2x HDMI 2.0
  • Dodatkowe funkcje:
  • Montaż VESA 100 x 100
  • MBR (Motion Blur Reduction)
  • WyjÅ›cie sÅ‚uchawkowe minijack 3,5 mm
  • Low Blue Light
  • Flicker Free
  • Tryb portretowy (pivot)
  • BeznarzÄ™dziowy montaż
  • AOC G-Menu
  • AOC Dial Point
  • AOC Shadow Control
  • AOC Frame Counter
  • Zabezpieczenie Kensington
  • Zasilacz: WewnÄ™trzny
  • Typowe zużycie energii: 27 W
  • Pochylenie panelu: Od -40 do 21,50
  • Obrót panelu: Od -300 do 300
  • Regulacja wysokoÅ›ci panelu: 130 mm