Społecznościowy dodatek Arma 3 Creator DLC Reaction Forces zaliczył oficjalną premierę z szeregiem nowości

lubiegrac news Społecznościowy dodatek Arma 3 Creator DLC Reaction Forces
Społecznościowy dodatek Arma 3 Creator DLC Reaction Forces zaliczył oficjalną premierę z szeregiem nowościTamer Adas | 30 marca 2024, 11:40

Nastąpiła premiera Arma 3 Creator DLC Reaction Forces, nowego rozszerzenia społecznościowego, które Bohemia wspiera w roli wydawcy. Na jakie scenariusze mogą liczyć fani w tym rozwinięciu? Co przygotowali tym razem deweloperzy?

Bohemia Interactive oficjalnie ogłosiła wprowadzenie na rynek nowego DLC-a do ARMY 3. W tym przypadku mamy do czynienia z Creator DLC, czyli rozszerzeniem przygotowanym przez zewnętrznych deweloperów oraz autorów. Reaction Forces to propozycja grupy Rotators Collective, skupiająca się na siłach szybkiego reagowania.

Najnowsze rozszerzenie w pełni koncentruje się na zapewnieniu graczom okazję do sprawdzenia rozwinięcia, które skupia się na scenariuszach dla małych oddziałów oraz pojedynczych graczy, poszukujących wyzwań z szybko zmieniającą się sytuacją.

Przeczytaj też:

 

Fani przy okazji mogą pozyskać dostęp do dwóch karabinów i pistoletów, helikoptera Cougar, ciężarówki MOOSE, mikro UAV czy dwóch systemów moździerzowych. Nie zabrakło także nowych pylonów, mundurów, pomniejszych elementów wyposażenia czy nawet muzyki.

Pakiet scenariuszy z takimi nowinkami oferuje atrakcyjne urozmaicenie zabawy, która wzbogaca się o jeszcze szerszy zakres wydarzeń i misji, które za kilkanaście złotych oferują dodatkową dawkę satysfakcji.

ARMA 3 Creator DLC Reaction Forces można pozyskać od 26 marca 2024 roku w cenie 22,99 złotych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Gra: ARMA 3
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners