W piątek odbyła się premiera Arma Reforger, nowej gry Bohemia Interactive Studio

lubiegrac news W piątek odbyła się premiera Arma Reforger, nowej gry Bohemia Interactive Studio
W piątek odbyła się premiera Arma Reforger, nowej gry Bohemia Interactive StudioTamer Adas | 18 listopada 2023, 21:35

W miniony piątek odbyła się oficjalna premiera Arma Reforger, zupełnie nowej gry Bohemii Interactive, która zaprasza graczy do sequela marki. Gracze już teraz mogą się zapoznać z projektem, korzystającym z nowego silnika Enfusion Engine, przygotowanego z myślą o wielu kolejnych latach symulacji.

W miniony piątek Bohemia Interactive Studio wypuściła swoją najnowszą grę: Arma Reforger, która jest kolejnym tytułem w ramach słynnego cyklu, który wchodzi tym razem na zupełnie nowy silnik Enfusion Engine. To właśnie wokół tego narzędzia zbudowano ten projekt, oferując już teraz przedsmak kolejnej pełnoprawnej odsłony.

Po wyjściu z Wczesnego Dostępu gracze mogą liczyć na kolejną dawką zawartości, takie jak helikoptery, zaopatrzenie, nowe tryby oraz międzyplatformowość stanowią podstawę, która ma zaoferować fanom nowe doświadczenia oraz poczucie wejścia na nowy poziom.

Zapoznaj się też z: Najmocniej wyczekiwane strzelanki, czyli jak spory panuje obecnie kryzys w tym gatunku...

Czeski zespół zapowiedział jednocześnie, za zamierza ten tytuł dalej wspierać kolejnymi aktualizacjami oraz usprawnieniami. Fani mogą liczyć na jeszcze większą porcję aspektów utrzymanych w klimacie Zimnej Wojny, rozwijając między innymi sferę autentycznego sprzętu.

Na Steamie na Bohemia Interactive spada dalej spora krytyka, wynikająca z dość małej zawartości oraz licznych ograniczeń. Zdaniem 

Arma Reforger zadebiutowało w pełnym wydaniu na komputerach osobistych i konsolach Xbox w piątek, 17 listopada 2023 r.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners