Assassin's Creed Mirage zalicza dziś premierę, przenosząc Basima i graczy do IX wiecznego Bagdadu!

lubiegrac publicystyka Assassin's Creed Mirage zalicza dziś premierę, przenosząc
Assassin's Creed Mirage zalicza dziś premierę, przenosząc Basima i graczy do IX wiecznego Bagdadu!Tamer Adas | 5 października 2023, 22:10

Assassin's Creed Mirage dziś zalicza swoją premierę, oferując graczom możliwość zapoznania się z początkami Basima wśród Ukrytych, poprzedników Zakonu Assassynów. Nadszedł czas na wyprawę do Bagdadu, gdzie 

O czym jest Assassin's Creed Mirage?

Ubisoft zdecydował się rozpocząć jedną z najbardziej zaskakujących przygód zmieniając dodatek w pełnoprawny tytuł oraz dostarczając graczom możliwość zakosztowania pierwotnej formuły, w nowoczesnym wydaniu.

Po wydarzeniach z Assassin's Creed Valhalla, gracze mają okazję osobiście skosztować początków losów Basima, który odegrał niemałą rolę w wydarzeniach Eivor. Tym razem występuje on jednak w wydaniu znacznie młodszym.

Zmagający się z wątpliwościami oraz wizjami bohater niespodziewanie natrafi na Ukrytych, którzy będą wyznaczać mu nową drogę. Niespodziewanie zwykły chłopak z Bagdadu stanie w centrum wielkiej, ponadwiekowej walki...

Co kształtuje rozgrywkę w Assassin's Creed Mirage?

Zgodnie z obietnicą Ubisoft zdecydował się zaoferować pewne odejście od ostatniej, pseudoRPG-owej formuły i otwartej walki na rzecz skrytobójczego przemierzania miasta, skrycia się w mroku oraz w świetle słońca, poszukiwania określonych przedstawicieli poprzedników Templariuszy oraz wyeliminowania ich.

Odejście od poprzedniego modelu walki na rzecz nieco bardziej zręcznościowego modelu, nastawienia na wykorzystywanie gadżetów, większego nacisku na aspekty parkourowe oraz skupienie się na większej swobodzie eliminowania zagrożeń. To wszystko ma sprawić, że Assassin's Creed Mirage połączy poprzedniczki z oryginałami w odświeżającej formule.

Przeczytaj również:

Pierwsze recenzje Assassin's Creed Mirage

Wokół Mirage narodziło się sporo przeczących sobie opinii, niemniej spoglądając na średnią ocen, ta faktycznie jest niższa od poprzednich odsłon, choć średnia 77/100 i wskaźnik poleceń wynoszący 75% to naprawdę dobre rezultaty (za opencritic).

Nasza opinia o Assassin's Creed Mirage

Już niebawem na naszych łamach odnajdziecie recenzję AC Mirage, które przybyło wraz z upragnionym przez wielu powrotem do korzeni marki, zmieniając ostatnie trendy zapoczątkowane trzema ostatnimi odsłonami.

Zapoznaj się również z: Recenzja komiksu Assassin's Creed Valhalla Pieśń Chwały - Niezła opowieść poprzedzająca wielką wyprawę Eivor?

Oceny Assassin's Creed Mirage

  • 100/100 - Saving Content, GameGrin,
  • 90/100 - Xbox Achievements, The Beta Network, PlayStation Universe, Sirius Gaming,
  • 85/100 - TechRaptor, Gaming Trend, Stevivor, SECTOR.sk
  • 80/100 - Destructoid, GamingBolt, But Why Tho?, Pixel Arts, GamesHub, Game Informoer, Gaming Nexus, WellPlayed, Checkpoint Gaming,
  • 70/100 - Worth Playing, ComicBook.com, CerealkillerzVideoGamer, Push Square, Shacknews, The SixthAxis,
  • 65/100 - TrueGaming,
  • 60/100 - Saudi Gamer, Siliconera, Attack of the Fanboy,
  • 50/100 - Slant Magazine.

Premiera Assassin's Creed Mirage

Oczekiwane Assassin's Creed Mirage ma zadebiutować 5 października 2023 roku. Gra zmierza na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputery osobiste oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

Zwiastun premierowy Assassin's Creed Mirage

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners