Dziś nastąpiła premiera Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

lubiegrac giełda Dziś nastąpiła premiera Cyberpunk 2077 Phantom Liberty
Dziś nastąpiła premiera Cyberpunk 2077 Phantom LibertyTamer Adas | 26 września 2023, 21:45

Dziś oficjalnie odbyła się premiera Cyberpunk 2077 Phantom Liberty, najnowszego dodatku do ostatniej gry studia CD Projekt RED, dostarczająca graczom ostatnią historię w ramach tego projektu.

CD Projekt RED wypuściło pierwsze i zarazem jedyne rozszerzenie swojego ostatniego RPG-a, który dostarcza graczom możliwość ponownego zagoszczenia w Night City, gdzie czekają nowe wyzwania oraz historia, wpływająca między innymi na zakończenia.

Po raz kolejny można się wcielić w V, aby zapoznać się z nowymi losami postaciami oraz wydarzeniami, którymi Grupa CD Projekt S.A. spróbuje nas zaskoczyć oraz zachwycić na wielu poziomach.

Wraz z dodatkiem ukazała się również aktualizacja 2.0, które razem dostarczając graczom zupełnie nowe podejście do wielu systemów oraz mechanik, dzięki którym wyprawa do Dogtown będzie jeszcze bardziej emocjonująca i efektowna.

Zapoznaj się również z:

 

Widmo wolności to efekt ciężkiej pracy całego naszego zespołu i zwieńczenie długiej podróży związanej z Cyberpunkiem 2077. Jesteśmy szczęśliwi, mogąc oddać w ręce graczy ręce ten pełnoprawny dodatek. Wyruszając do Night City, nie spodziewaliśmy, jak bardzo to doświadczenie wpłynie na nas. Od tamtego czasu wiele się nauczyliśmy, ale jedna rzecz pozostała niezmienna — nasza pasja do tworzenia. Widmo wolności jest tego najlepszym przykładem – mówi Gabe Amatangelo, reżyser gry.

Rozszerzenie Widmo Wolności premierę dziś zaliczyło (26 września 2023 roku), wydanie podstawowe Cyberpunk 2077 ukazało się 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S. 

Grupa CD Projekt jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w segmencie WIG20 oraz WIG.GAMES.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners