Dodatek The Riftbreaker Heart of the Swamp trafił na rynek z szeregiem nowości!

lubiegrac news Dodatek The Riftbreaker Heart of the Swamp trafił na rynek z szeregiem nowości!
Dodatek The Riftbreaker Heart of the Swamp trafił na rynek z szeregiem nowości!Tamer Adas | 24 czerwca 2024, 14:45

W minionym tygodniu doszło do premiery dodatku The Riftbreaker Heart of the Swamp, za którego sprawą Exor Studios oferuje graczom nową dawkę zawartości. Czego fani mogą się spodziewać w środku bagna?

Ceniona polska gra akcji z elementami strategii doczekała się kolejnego, trzeciego już fabularnego dodatku! The Riftbreaker tym razem wzbogacił się o nową przygodę rozgrywającą się w samym sercu bagna...

W ramach nowego środowiska, fani mają okazję do zapoznania się między innymi z nowymi trybami zabawy, wyjątkową roślinnością i fauną. Tę będziemy odkrywać oraz wykorzystywać za sprawą nowych rozwiązań technologicznych.

Przeczytaj też:

 

Ashley oraz jej towarzysz mecha będą się starać zagłębić w nowe środowisko, aby pozyskać z niego surowce oraz skarby cenne dla procesu nowej kolonizacji ze strony ziemian. A to naturalnie ponownie spotyka się z gniewem i buntem ze strony zamieszkujących te terytoria potworów.

70 nowych przedmiotów, liczne mutacje, nowe mechaniki, scenariusze oraz gigantyczne rośliny i grzyby to jedynie część atrakcji, które powodują, że fani mogą liczyć na jeszcze bardziej atrakcyjne doświadczenie, stale wspierane przez zespół ze Szczecina.

Dodatek The Riftbreaker Heart of the Swamp ukazał się 21 czerwca 2024 roku na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners